Seksas gali būti malonesnis

May 24, 2018
Kategorija: Patarimai vyrams | Vyras
0 223 0
Seksas gali būti malonesnis

Seksas poros gyvenime yra lygiai tokia pati svarbi dalis, kaip rytiniai pokalbiai prie kavos puodelio ir pasidalinimas jausmais. Iš tiesų ir pats seksas yra šiokia tokia jausmų dalijimosi forma, suteikianti ne tik malonumą, bet jausmą, leidžiantį suvokti meilės stiprumą, ryšį su žmogumi. Seksas yra meilės išraiška, kai kūnas liečia kūną, o patiriamas malonumas siekia viršūnes. Visgi, labai daug porų galėtų pasakyti, kad lytinio gyvenimo malonumą stipriai numuša…prezervatyvai. Seksologai sako, kad saugus seksas taip pat gali būti malonus ir pateikia kelis patarimus.

Malonumas priklauso nuo kelių skirtingų faktorių

Jei esate iš tų, kurie galvoja, kad lytinis gyvenimas netenka malonumo vien jau dėl to prezervatyvo, atrodo, kad atėjo laikas keisti požiūrį. Nes prezervatyvai gali teikti netgi didesnį malonumą nei Jūs galvojate. Aišku, prezervatyvų kainos ne visada džiugina, tačiau taip pat pabrėžti vertėtų ir tai, kad sekse svarbios ne tik pagalbinės priemonės.

Jei, visgi, viską išbandėte, pabandykite įsigyti lubrikantą ar kitokius prezervatyvus. Jų rasite ir internete. Prezervatyvai.com siūlo platų ir spalvingą asortimentą. Kainos čia žemesnės nei prekybos vietose, tad verta pabandyti. Toliau aiškinamės, nuo ko dar gali priklausyti lytinio akto teikiamas malonumas.

• Pirmiausia – švelnumas
Norint, kad lytinis gyvenimas būtų daugiau nei tik dviejų žmonių poreikių patenkinimas, labai svarbus atsižvelgti į vienas kito poreikius ir stengtis būtų kuo švelnesniems. Tai galioja tiek Jam, tiek Jai. Švelnumas yra raktas į malonumą bet kuriuo atveju ir bet kurioje situacijoje.

• Suderinamumas
Sakoma, kad reikia mažiausiai 20 lytinių aktų vien tam, kad pora susiderintų, o lytinis gyvenimas taptų malonus. Juk pačioje pradžioje nežinomi nei vieno, nei kito poreikiai, norai, pomėgiai lytinio akto metu. Pažinimui ir suderinamumui reikia laiko. Tai, kad pradžioje jaučiatės nesuderinami lyg ugnis ir vanduo, o seksas atrodo pernelyg kerėpliškas, nereiškia, kad taip bus visada.

• Papildomos priemonės
Taip, kartais jau atrodo, kad viskas buvo išbandyti, ir papildomos pozos, ir keisčiausi preliudiniai žaidimai, tada gali prireikti ir papildomų priemonių. Tikėtina, kad Jūsų nedžiugina nei prezervatyvų kainos, nei pats prezervatyvo naudojimo faktas. Tokiu atveju galite išbandyti moteriškus prezervatyvus arba grublėto paviršiaus apsaugos priemones. Nauji pojūčiai taip pat svarbu. Galbūt Jūsų naudojami prezervatyvai yra per mažai lubrikuojami, tad lytinis aktas tampa nemalonus nei vyrui, nei merginai? Pabandykite kitas priemones.

Kartais tereikia kažką pakeisti ir nebijoti to pakeisti, kad seksas būtų vėl malonus. Ar tai būtų poza, ar naudojamos apsaugos priemonės, ar tiesiog vieta ir įpročiai. Atsižvelkite į vienas kito poreikius, norus ir pabandykite pakeistus įsisenėjusius įpročius. Tegul seksas būna jausmingas, malonus, galų gale, aistringas.