Patarimai renkantiems sužadėtuvių žiedą

November 23, 2017
Kategorija: Patarimai vyrams | Vyras
0 482 0
Patarimai renkantiems sužadėtuvių žiedą

Ta akimirka, kai suprantate, kad moteris esanti šalia Jūsų yra ta, su kuria norite praleisti visą savo likusį gyvenimą, yra labai reikšminga. Ir visgi, šį sprendimą tradiciškai turi užtvirtinti mažas, bet dar labiau reikšmingas papuošalas ant jos bevardžio kairės rankos piršto – sužadėtuvių žiedas. Kaip jį išrinkti? Kiek jis turėtų kainuoti? Kokie žiedai madingi? Atsakymus į šiuos klausimus pateikė Fashiongold.lt atstovai ir juos rasite tekste.

Kaip išrinkti?

Renkant sužadėtuvių žiedą pirmas dalykas, ką privalu žinoti nėra merginos piršto dydis. Žiedus visada galima taisyti, iš didesnių padaryti mažesnius ar šiek tiek padidinti. Pirmas dalykas, kurį vertėtų žinoti einant rinkti žiedo – tai mylimosios stilius. Kodėl? Na, sužadėtuvių žiedeliai gali būti labai įvairūs – salonuose rasite tiek klasikinių variantų, tiek pačių naujausių tendencijų modelius, puoštus brangakmeniais ir ornamentais. Tad tai, kokį žiedą turėtumėte padovanoti merginai, labai priklauso nuo to, koks aprangos ir papuošalų stilius jai artimas – paprastas ar prabangus, turintis retro prieskonių ar ekstravagantiškas. Sužadėtuvių žiedas neturėtų pernelyg skirtis nuo to, kuo įprastai puošiasi Jūsų mylimoji.

Klasikiniai sužadėtuvių žiedai, įprastai puošti minimalistinius dizainu ir maža deimanto ar kito brangakmenio akute. Tai, kad žiedelio kulminacija yra vienokia ar kitokia akutė – sena tradicija. Klasikinio dizaino žiedai dažniausi pasižymi plonu lankeliu, nėra pernelyg įmantrūs, ganėtinai lengvi ir puikiai tiks merginai, kuri nemėgsta pernelyg išsiskirti.

O štai jei mylimoji mėgsta aplinkinių dėmesį, pasižymi išskirtiniu, aplinkinių žvilgsnius traukiančiu stiliumi, paprastu klasikiniu žiedeliu jos galite ir nenustebinti. Tačiau pasirinkus modernaus stiliaus žiedą, dekoruotą spalvotais brangakmeniais, platesniu lankeliu ar įvairesniais lankelio juostelių vingiais – nustebinti tikrai pavyks. Norėdami pasidairyti įvairesnių modernių ir klasikinio dizaino žiedų pavyzdžių – užsukite į juvelyrikos salono „Fashiongold“ internetinę svetainę ir peržvelkite katalogą.

Kiek sužadėtuvių žiedas turi kainuoti?

Apie sužadėtuvių žiedų kainas galima rasti įvairių gandų ir stereotipų. Vienas tokių, tai, kad šis reikšmingas papuošalas turėtų atsieiti net trijų mėnesių vyro algą sudarančią sumą. Tačiau pasak juvelyrikos namų „Fashion Gold“ atstovų, įprastai žmonės šiems papuošalams išleidžia vidutiniškai 600 eurų.

Sakoma, kad pasirinktu sužadėtuvių žiedu vyrai dažnai nori parodyti ne tik ištikimybę ar meilę ir pasiryžimą, bet ir įrodyti, jog gebės išlaikyti šeimą. Tačiau jei vis dar kyla klausimas, kiek galėtumėte išleisti žiedui, vertėtų atsižvelgti į asmenines galimybes. Visgi, ne žiedo išvaizda, o jo tikslas yra svarbesnis.