Nori nustebinti mylimąją?

June 13, 2013
Kategorija: Patarimai vyrams | Vyras
0 21045 0

mergina
Esi įsimylėjęs? Nori nustebinti merginą? Prisipažinti meilėje? Tiesiog parodyti dėmesį? Pasitelk vaizduotę ir sugalvok kaip ją nustebinti. Į galvą neateina jokia mintis? Ne problema. Skaityk čia ir sužinok kaip gali nustebinti.

1.    Tavo mergina – tavo mūza? Parašyk jai eilėraštį, atspausdink ant lapo, įdėk į voką ir išsiųsk be atgalinio adreso. Gal ji pamanys, kad turi slaptą gerbėją ir tau apie tai neužsimins, o gal iškart supras, jog čia tavo darbas. Kaip bebūtų, ji bus nustebinta ir pamaloninta.

2.    Elementaru, tačiau merginai tikrai patiks. Nupirk šokoladinį batonėlį „Manija“ ir jai įteikdamas pasakyk: „Tu mano manija.“

3.    Jei mėgsti gaminti, ruošdamas maistą savo mylimajai, iškepk širdelės formos kotletuką ar išpjauk iš duonos riekelės. Sudėliok veiduką, užrašą, būk kūrybingas, eksperimentuok su maistu.

4.    Galbūt tavo mergina mėgsta piešti? Spalvinti? Gali padaryti mini-knygelę su jūsų abiejų nuotraukomis, kurias reiktų nuspalvinti. Žinoma, tai reikalaus pastangų, kad iš nuotraukų vaizdų liktų tik kontūrai, tačiau ko tik nepadarysi dėl mylimo žmogaus?

5.    Šiek tiek pameluok savo draugei. Pasakyk, kad pažadėjai pagelbėti draugui suruošti staigmeną ir ar ji galėtų tau pagelbėti, tarkim penktadienį. Sugalvok vietą, kur staigmena turėtų būti realizuota, važiuojant ten, sustokit parduotuvėj nusipirkti smulkmenų: šampano, balionų, saldainių ir pan. Žinoma, leisk viską išrinkti savo merginai. Nuvykus į vietą, ją paruoškit ir išsiųsk žinutę savo merginai. Tekstas paprastas: „Nepyk, melavau. Aš tik norėjau pabūti su tavimi“, ar kažką panašaus.

6.    Dar vienas nekaltas melas. Nori mylimąją nuskraidinti ar nuvežti į kokią nors šalį, bet jai nesakyti? Užsimink jai lyg tarp kitko ir pasikalbėk su jos draugėmis. Ji tikrai su jomis aptars, kad kažką planuoji ir dar slepi. Pavyzdžiui, skrendat į Londoną, tačiau iš Latvijos. Lai draugė tavo merginai pasako, kad kažkokiam Latvijos kaime užsakei procedūras, o ši nenorinti, kad draugė važiuotų nepasiruošus, be maudymosi kostiumėlio ir pan. Kai kirsit Latvijos sieną, nuveši ją į oro uostą, o ne į spa procedūras, jai išties bus lengvas ir smagus šokas.

7.    Tavo mergina nuolat užsimena, kad norėtų iššokti parašiutu, skristi parasparniu, tačiau nedrįsta? Artėjant jos gimtadieniui ar kokiai kitai progai paklausk, ką norėtų gauti ta proga. Galbūt jai reikia kažkokio daikto, o gal ji norėtų staigmenos? Jei atsakymas vis tik bus staigmena. Imk ir suorganizuok šuolį parašiutu, skrydį parasparniu ar lėktuvu. Ji bus tikrai nustebinta, šokiruota ir tavo dėka išpildys savo svajonę.

8.    Jei gyvenat kartu, o rytais išeini pirmas iš namų, palik raštelį ant šaldytuvo, vonioj ar ant pagalvės. Jį radus mergina bus maloniai nustebinta.

9.    Per pietų pertrauką darbe paprastai tik susiskambinat? Atvažiuok jos pasiimti ir nusivežk papietauti. Piknikas gamtoj vidury sunkios darbo dienos būtų itin smagi staigmena.

10.    Padovanok jai dėžutę jos mėgstamų saldainių.

11.    Nori pasipiršti? Ar tiesiog pasakyti, kokia ji tau brangi, tačiau nori tai padaryti ypatingai? Nupirk kinder siurprizą, atsargiai su peiliu atskirk tas dvi daleles, iš žaisliuko dėžutės išimk žaisliuką ir įdėk raštelį su tekstu. Vėl viską atsargiai sudėk ir supakuok kiaušinį. Mergina bus nustebinta tavo kruopštumo ir pastangų.

Ką be sugalvotum, pats mažiausias dėmesys bus įvertintas, pastebėtas ir vargiai pamirštas. Nebijok stebinti, būk kūrybingas ir drąsus, juk svarbiausia smulkmenos, iš kurių susilipdo pačios gražiausios mozaikos. Šiuo atveju, jūsų meilė, santykiai ir draugystė.

, , , ,