Kokias plyteles įsigyti?

July 21, 2014
Kategorija: Patarimai vyrams | Vyras
0 3632 0
Kokias plyteles įsigyti?

Didžioji vonios kambario įrengimo dilema prasidėjo. Persikrausčiusi į naujus namus, kambarys po kambario įgyvendinau savo asmenines interjero idėjas. Vos tik atėjo metas keisti vonios kambario išvaizdą aš užstrigau. Rodos nebeturiu idėjų. Nors vonios kambarį laikini svečiai rečiau lanko, man svarbu tinkamai ir išskirtinai jį įsirengti. Todėl pradėjau vartyti vonios kambario idėjų albumus, prisiminiau kino filmus, kurių vonios kambariai stulbino ir žavėjo mane, tačiau vis dar neišsirinkau mėgstamiausio ir tinkamiausio. Diena iš dienos dvejojau. Nors esminius vonios atributus ir baldus beveik išsirinkau, liko tik plytelės ir jų dizainas. Kaip galiu save išreikšti ir sukurti tobulą vonios kambario aplinką.

J.R.R Tokieną geriausios kūrybinės idėjos aplankydavo būtent vonios kambaryje. Įdomu kokios vonios plytelės supo kūrybingą Tolkieno galvą. Kaip rašytoja visados ieškojau detalių, kurios praturtintų mano kūrybingumą ir produktyvumą. Vis dar neišsirenku plytelių spalvos, tekstūros ir mozaikiškumo. Vienintelis būdas išspręsti šią dilemą, tai iš naujo vartyti plytelių katalogus, lankytis interjero parodose. Jei sugebėčiau, pati jas pasigaminčiau, bet pasitikiu profesionalais. Jei suteikia universalias ir adaptyvias galimybes dekoruota vonios kambarį. Jau nusipirkau medžiagas, pasisamdžiau specialistus. Teliko nupaišyti plytelių išdėstymo idėją. Mane visados žavėjo Vincento Vordo smaragdiška mėlynas spalva ir Veso Anderseno geltonai ruda.  Tai dvi spalvos, kurios dominuos mano vonios kambaryje.

Žinoma tinkamas ir kokybiškas plyteles išsirinkti padėjo specialistai. Jie papildo dvi pagrindines spalvas šviesesniais atspalviais. Naudodama smaragdo mėlynumą ir geltonai rudą koloritą galėjau sukurti savitą vonios kambario iliuziją. Mane visados žavėjo vitražų grafiškumas ir ryškis linijos. Pabandžiau ant plytelių išraišyti savo kūrybines vizijas ir surašyti mėgstamiausias citatas. Tikėjausi, kad būtent citatos įkvėps mane kurti bei tuo pat metu atsipalaiduoti. Kas galėjo pagalvoti, kad įrengti vonios kambarį bus taip sunku.  Žinoma techniškai jį sutvarkyti vienas juokas, ypač kai jums padeda profesionalai, tačiau kuriantys užsakovai, tokie kaip aš, ieško savitume net ir mažiausiose detalėse. Paklausite kaip išradingai įsirengiau vonios kambarį?

Užsukite į svečius ir aš jums atversiu duris į kitą pasaulį. Palieskite smaragdiškai mėlynas ir gelsvai rudas plyteles. Ar jaučiate kūrybinę galią ir potencialą šiam kambaryje. Kasdien aš pasilieku čia, kad apgalvočiau savo istorijas ir prisiminčiau svetimas. Visados ieškojau ramybės ir kūrybos oazės. Galbūt todėl šalia vonios įtaisiau spausdinimo mašinėlės staliuką. Mano neperšlampami užrašai ir vandenyje neblunkantis rašalas leidžia neužmiršti savo idėjų. Aš fiksuoja mintis ir galimus scenarijus čia ir dabar, šioje vandens, eterinių aliejų ir šilumos oazėje. Visi įpratę dirbti darbo kambaryje, tačiau geriausios istorijos gimsta vonioje. Smaragdo spalvos plytelėmis ir išklojusi sienas ir grindis, sukūriau kitą pasaulį. Svetimos citatos mane inspiruoja, galbūt todėl vonios kambaryje laikau ir knygų spintelę. Sakysite nepraktiška ir nepagarbu laikyti knygas vonioje, bet aš nepaisau jokio normos taisyklių.