Kodėl jūs tik draugai?

January 28, 2014
Kategorija: Patarimai vyrams | Vyras
0 3006 0
Kodėl jūs tik draugai?

Pripažinkime, ne kartą didžioji dalis mūsų, vyrų, yra patekę į gana kelblią situaciją – susitikinėdami su mergina nebežinome, ar jos į mus žiūri kaip į draugus, ar kaip į rimtesnius partnerius.

Jūsų dėmesiui net dešimt priežasčių, kodėl jums patinkanti mergina ar moteris, jus laiko tik draugu. Tiesiai iš moters lūpų.

 1. Ji jaučiasi atstumta

  Jei pradėjote susitikinėti su moterimi, tačiau su ja neflirtuojate – galima lažintis, kad ji pagalvos, jog jūs ja nesidomite. Vos tik pateksite į šią „zoną“ – iš jos išeiti yra nepaprastai sunku. Net jei jūsų jausmai ir sustiprės, ji vis tiek jausis „įžeista“ ir ignoruojama nuo pradžių.

 2. Per ilgai laukėte

  Gal mes to ir nepastebime, tačiau moterys turi „laikmetį“. Jis rodo, kada mes galime tapti jų vaikinais, o kada tik gerais draugais. Kuo ilgiau lauksite ir neparodysite romantinio susižavėjimo, tuo didesnė tikimybė, kad moteris iš tiesų susidomės jumis, kaip geru ir patikimu draugu, o tai reikš tik viena – ji nebenorės prarasti įdomių pokalbių, dėl dar vieno nusivylimo bandant pradėti naują draugystę su vyru.

 3. Jūs neapsisprendęs

  Moterys dievina žinančius, ką daro, vyrus. Jei neskubėjote parodyti dėmesio merginai, su kuria bendraujate jau ilgoką laiką, ji gali pagalvoti, kad jums ji nepatiko iš pirmojo žvilgsnio. O tai nėra gerai.

 4. Jūs nenorite įsipareigoti

  Jau geriau būti atstumtam, arba vėliau gailėtis, kuomet pradėsite draugauti, nei bijoti įsipareigoti ar pamėginti užmegzti romantiškus santykius. Moterys gali užuosti jūsų baimę –galite to nė nemėginti nuslėpti.

 5. Ji nesijaučia trokštama

  Be jokios abejonės, jūs turite gerbti moteris ir jų nelaikyti objektais, tačiau, tiesą pasakius, žinodamos, kad jūs jų trokštate, jos jaučiasi geriau nei bet kurioje kitoje situacijoje. Taip, kiekvienas vyras turi išlikti džentelmenu, tačiau džentelmenas žino, kada reikia imtis iniciatyvos.

 6. Jūs nepakvietėte jos į pasimatymą

  Nepakviesdami į pasimatymą moters jūs sudarote įvaizdį, kad ji nėra tinkama atlikti svarbiausią vaidmenį jūsų gyvenime. Blogiausia, kas gali nutikti – galite išgirsti, kad ji jumis nesidomi ir jūs ne tik galėsite pamiršti ją, tačiau ir sutaupyste marias laiko.

 7. Ji nematė jūsų kūno

  Dar viena keistenybė – kartais moterys, stipriai nesusidomėjusios vyrais, tiesiog eina iš proto pamačiusios juos su marškinėliais ar paplūdimyje. Ar sportuojate? Jei ne, tuomet padirbėkite bent jau ties tomis vietomis, kurios yra labiausiai matomis (rankos, pečiai, blauzdos)

 8. Jūs vis dar neparodėte, ką sugebate

  Pasitikėjimas savimi – tai vienas iš būdo bruožų, varantis moteris iš proto. Kuria savo savybe labiausiai pasitikite jūs? Žinoma ta, kur esate stipriausi. Gal esate puikus virtuvės šefas? O gal esate puikus gitaristas? Įrodykite tai jai ir būsite tinkamai įvertintas.

 9. Jūs jos tiesiog netraukiate

  Deja, tai viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių moterys vyrus laiko tik draugais. Reikia daug ir sunkiai dirbti, kad sukurtumėte patrauklų įvaizdį – pradėkite nuo drabužių, kūno bei dvasios tobulinimo ir įgūdžių gerinimo.

 10. Jūs jos netraukiate… kol kas

, , ,