Ką dovanoti moterims?

September 21, 2018
Kategorija: Patarimai vyrams | Vyras
0 87 0
Ką dovanoti moterims?

Ši tema yra aktualiausia tada, kai tiek mamoms, tiek  draugėms nežinoma ką dovanoti – juk nesinori į šventą atkeliauti su banalia ir nenaudinga dovana. Moterys dažniausiai vertina subtilias ir simbolines dovanas. Vis dėlto vertėtų neapsigauti – viskas priklauso nuo individualių pomėgių ir charakterio. Vienai merginai gali puikiausiai tikti auskarai su deimantais, o kitai – rankų darbo kosmetinė. Viskas priklauso nuo jūsų santykio su mergina ar moterimi, su kuria bendraujate.

Vertinamas originalumas

Kad ir kokios kainos dovaną perkate, ji gali būti savita ir originali – net dovanojat papuošalus galite simbolinę jų reikšmę – pavyzdžiui, padovanokite akmenėliais puoštą papuošalą, kurių spalva būtų mėgstama merginos arba moters, parinkite brangakmenį pagal jos horoskopą. Šios idėjos yra paprastos, tačiau gali suteikti papuošalui simbolinę vertę. Nevenkite ir graviravimo – jis gali perteikti jūsų meilę ir rūpestį. Jeigu dėl ribotų pajamų negalite sau leisti nupirkti prabangaus papuošalo, tada rinkitės praktiškesnes dovanas, tokias kaip buitiniai reikmenys, virtuvės aksesuarai.

Nuostabus maistas – visada pradžiugins

Auskarai su deimantais tikriausiai yra ta dovana, kuriai moteris neatsispirs. Bet galbūt prie jos reikėtų priderinti skanią ir gurmanišką vakarienę, kur visas jūsų dėmesys būtų skiriamas jūsų damai? Dovana turi būti jausminga, parodanti dėmesį – todėl materialesnę dovaną reikėtų derinti su jai tinkančia aplinka ir net maistu. Pasirinkite patiekalus, mėgstamus jūsų merginos – tada bus daug paprasčiau sukurti šventinę dovaną. Tik gal geriau nesivadovaukite idilišku filmo scenarijumi, ir nedovanokite žiedelio su brangakmeniu šampano taurėje.

Rūbai – sumanus pasirinkimas

Mes tikrai nesiūlome pirkti drabužius – deja, galite tikrai prašauti. Tai ne tas pats, kas pirkti papuošalus – kitaip nei auskarai su deimantais netinkamo dydžio ar stiliaus paltukas ar palaidinė gali labiau nuvilti nei pradžiuginti. Padovanokite savo merginai ar mamai čekį – taip ji galės išsirinkti tai, kas patinka labiausiai. Žinoma, jūs galite pasielgti ir sumaniau – nusiveskite draugę ar mamą į rūbų parduotuvę ir įsigykite tai, ko jums tikrai reikia.

Kvapnios dovanos

Moteris mėgsta kvapus – tai itin individualu, vienoms patinka saldūs aromatai, kitoms aštresni, stipresni. Pasidomėkite, kokie kvapai labiausiai patinka jūsų merginai – tai tikrai nereiškia, kad turite skubėti pirkti kvepalų. Puikiai tiks ir žvakės, kambariui, patalynėms skirti kvepalai. Rinkitės kuo natūralesnius ir prabangesnius – taip parodysite, kaip jums rūpi merginos skonis.

Kosmetika

Jei domina ne tik auskarai su deimantais, rinkitės kosmetikos, kūno priežiūros prekes. Vis dėlto normalu, kad nežinosite, ką pirkti – pasikonsultuokite su merginos drauge, ar pažiūrėkite, kokių firmų ženklai dažniausi ant jūsų merginos kosmetinio staliuko. Žinoma, galite sakyti, jog jūsų mergina nemėgsta kosmetikos, tačiau išeitis yra – galite nupirkti veido priežiūros priemonių, populiarių veido kaukių.

Dovanos parodo jūsų dėmesį ir individualumą. Stenkitės atrasti tokią, kuris suteiktų gerų emocijų ir būtų puikus priminimas apie jus ir jūsų rūpestį. Jeigu vis dėlto nežinote, ką dovanoti, rinkitės praktišką ir lengvai pritaikomą dovaną.