Automobilį galima drausti įvairiais būdais, kuris variantas geriausias kainos atžvilgiu?

June 22, 2015
Kategorija: Patarimai vyrams | Vyras
0 2736 0
Automobilį galima drausti įvairiais būdais, kuris variantas geriausias kainos atžvilgiu?

Privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo sutartį gali sudaryti transporto priemonės savininkas arba savininko vardu – teisėtas valdytojas.

Lietuvoje privalomai draudžiami lengvieji ir krovininiai automobiliai, autobusai ir troleibusai, motociklai ir motoroleriai bei priekabos, traktoriai ir savaeigiai mechanizmai, kurie naudojami kelių eisme.

Privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo sutartį galite sudaryti ne tik atstovybėje, bet ir paskambinę telefonu, internetu (https://www.epolisas.lt/automobilio-draudimas/), svetainėje ar net pateikęs užklausą dėl draudimo per Skype programą (šią paslaugą siūlo BTA bendrovė – http://bta.lt/ltu/private/octa/insurance/octa_offer_2015-03/).

Drausdamiesi internetu, gausite iki 20% nuolaidą, tad šis draudimo variantas apsimoka labiausiai. Jums tereikės užpildyti anketą su visais reikiamais duomenimis, o programa pati suskaičiuos įmokos dydį ir pritaikys didžiausią galimą nuolaidą.
Dar vienas, labai svarbus kriterijus renkantis draudimą internetu – laiko taupymas, nesugaišite laukdami eilėje, galėsite apsidrausti netgi per pietų pertrauką sėdėdamas darbe, arba neišeidamas iš namų. Galėsite pats suskaičiuoti draudimo sumą ir palyginti ją su kitų draudimo kompanijų siūlomomis kainomis.

Ką daryti, jeigu patekai į eismo įvykį?

  1. Darykit viską, kad išvengtumėte galimų didesnių nuostolių.
  2. Iškvieskite policiją, jei yra sužalotų žmonių ir/arba vienas iš įvykio dalyvių reikalauja pareigūnų atvykimo, arba, pagal įstatymus, užpildykite eismo įvykio deklaraciją.
  3. Susisiekite su savo draudimo kompanija ir informuokite apie eismo įvykį.
  4. Per 3 darbo dienas atvykite į artimiausią Žalų reguliavimo skyrių. Su savimi turėkite automobilio registracijos ir vairuotojo pažymėjimus, eismo įvykio deklaraciją arba policijos išduotą pažymą.
  5. Užregistruoti įvykį galite ir paskambinęs telefonu arba internetu.