10 paprastų patarimų norint susirasti merginą

June 19, 2013
Kategorija: Patarimai vyrams | Vyras
0 14584 3

pora

Atėjo vasara, o jūs vis dar vienišas? Pabodo matyti už rankų susikibusias poreles, saldžius bučinukus gatvėse? Nusiraminkite, gyviau.lt turi jums patarimų. Tai 10 lengvų žingsnių, kad lengviau susirastumėte merginą.

  1. Pasikeiskite. Visada dėvite džinsus, nešiojate marškinėlius ir šukuosenos nekeičiate jau keletą metų? Jums reikia atsinaujinti. Visų pirmiausia pasikeiskite šukuoseną. Po to apsirengimo stilių, patys pajausite, kad sau atrodote gražesni.
  2. Bendraukite. Bendravimas, kad ir kaip ten bebūtų yra bene svarbiausias ramstis ieškant merginos. Jei tylėsite, antrosios pusės tikrai nesurasite. Žinoma, kalbėti per daug yra taip pat blogai, kaip ir visiškai nekalbėti. Leiskite damai įsiterpti.
  3. Išeikite iš namų. Internetas įgalino sužinoti apie įvairius renginius mieste tiesiog akimirksniu. Galbūt ten sutiksite panašių pomėgių turinčią merginą. O tai jau yra gera pradžia.
  4. Pasitikėkite savimi. Moterims patinka pasitikintys vyrai. Parodykite, kad esate atsakingas už savo veiksmus, kad nebijote gyvenimo iššūkių. Drovumas yra gera savybė, tačiau tik tada kai jo nėra per daug.
  5. Būkite iniciatyvus. Prieikite prie merginos. Paklauskite paprastų dalykų, pakvieskite išgerti kavos ar arbatos. Jei esate klube pakvieskite šokiui ir išgerti kartu kokteilį. Siūlykite ką veikti, merginoms patinka, kai vyras rodo iniciatyva ir joms tik belieka sutikti arba atmesti pasiūlymą.
  6. Nebijokite pralaimėti. Nesureikšminkite nesėkmės, ne visada pasiseks. Merginos turi nuomonę ir skonį, jei jai nepatiksite nepulkite į neviltį – ji tikrai nėra vienintelė pasaulyje. Išeikite iškelta galva, vienas kartas bus tikrai laimingas.
  7. Sakykite tai, ką moteris nori išgirsti. Pagirkite ją, jos skoningą makiažą, gražius auskarus ar nuostabų plaukų kvapą. Moterys dievina komplimentus. Svarbiausia nepersistengti, jei kas antras žodis bus pagyrimas, tai labai greitai atsibos ir net suerzins.
  8. Nustebinkite. Parašykite raštelį ant servetėlės ar greitai nubėkite nupirkti gėlių. Staigmenos yra geras variklis, vedantis į priekį tarpusavio santykiuose.
  9. Būkite linksmas. Nesivaržykite pajuokauti net ir gašliomis temomis, jei tai atliksite laiku ir vietoje tikrai nepasirodysite nevykęs ar ištvirkęs. Moterys myli linksmus vyrus, surūgėliams turbūt niekas nejaučia simpatijos.
  10. Nebijokite liesti. Lietimas yra vienas iš būdų parodyti, kad mergina jums patinka. Jei bijosite paleisti merginos ranką tikrai neatrodysite savimi pasitikintis. Atidarydamas duris merginai palieskite jos liemenį lyg lydėdamas pro duris ir rodydamas kur reikia eiti. Lyg netyčia susiglauskite ar paimkite jos ranką, rezultatas turėtų būti aiškus.

Svarbiausia bandyti ir nebijoti. Su laiku ateina patirtis ir žinoma, sėkmė aplanko tik tuos, kurie stengiasi ir kažką daro. Sėdėdami sudėję rankas, jūs nepasieksite norimų rezultatų. Tad pirmyn, nebijokite rizikuoti.

, , , , , ,