Vitaminai akims, kokius pasirinkti?

October 28, 2013
Kategorija: Sveikata
0 1095 0
Vitaminai akims, kokius pasirinkti?

Vitaminai akims, tai vitaminai sielai. Juk sakoma, kad būtent akys yra mūsų sielos veidrodis. Jei siela serga, pavargsta ir akys. Todėl gydydami sielą nepamirškit pamaitinti ir savo žvilgsnio. Metams bėgant silpsta ir sensta regėjimas. Vis sunkiau įžiūrimos gyvenimo perspektyvos ir vis dažniau ašarojančios akys. Todėl neužsimerkite, o užsigerkite gyvenimu ir vitaminais, kurie maitina jūsų regėjimą. Kiekviena mūsų kūno dalis reikalauja maistinių medžiagų, o senstant ir mirštam ląstelėms jų trūksta vis daugiau. Šiek tiek vitamino A, skirto ambicijoms ir vitamino E, energijai. Šalia dviejų nepakeičiamų veikliųjų elementų pridėkit ir šiek tiek savaime nesigaminančio liuteino.

Trys neišsenkantys elementai ir vitaminai akims privalo tapti jūsų kasdienio raciono dalimi. Rytą pradėkit viena doze regėjimo vitaminų ir praleiskite dieną nevargindami akių. Kai pro akis prabėga tiek dienos įspūdžių ir keičiasi išoriniai faktoriai, akys vis labiau silpsta. Besikeičiant dienai ir slenkant valandoms, sielos veidrodis turi būti prižiūrėtas.  Prižiūrėti jį ne tik nuo išorinių, bet ir vidinių pokyčių. Simuliuoti ir tikri vaizdai, natūrali ir dirbtinė šviesa, visi šie faktoriai tiesiogiai akina ir vargina. Rytai, dienos ir vakarai praleisti įtemptai žiūrint ir stebint, reikalauja ne tik poilsio, bet ir maisto papildų.  Nors kalbant maisto papildų ir tam tikrų vitaminų tema galima išgirsti daug skirtingų nuomonių, negalime nuneigti veikliųjų medžiagų poveikio augančiam, ar senstančiam organizmui.

Mes rūpinamės savo imunitetu, virškinimu, tačiau dažniausiai pamirštam regėjimą. Vitaminai akims yra tokie pat būtini, kaip ir bet kurie kiti papildai. Papildydami savo organizmą liuteinu, vitaminu A ir E sulėtinam regėjimo silpimo ir senėjimo procesą. Todėl jei jūs dienas leidžiate intensyviai dirbdami prie kompiuterių ekranų, dirbtiniame ofisų apšvietime, iš anksto pasirūpinkite vitaminais regėjimui. Taip pat ir daug skaitantiems bei kino filmus žiūrintiems reikalingi papildai akims. Intensyvaus stebėjimo ir regėjimo procesai ilgainiui lėtėja ir silpnėja, todėl norėdami užkirsti kelią neigiamiems pokyčiams, pamaitinkite savo akis ir sielą.

Kodėl vitaminai akims, tokie svarbūs? Jei dar neįsitikinot, skaitydami šį tekstą kompiuterio ekrane, užmerkite akimirkai akis.  Ilgainiui nemaitinamas regėjimas taip nusilpsta, jog lieka tik tamsa. Norėdami išvengti sunkių regėjimo problemų, piniginių išlaidų už sudėtingiausias operacijas, jau dabar pasirūpinkite specifinės sudėties papildais. Be vitamino A, ambicijoms ir E, energijai skirkite dėmesio ir liuteinui, kuris saugo geltonąją tinklainės dėmę nuo pavojingų spindulių. Užskirskite kelią negrįžtamiems regėjimo pokyčiams. Jei vis sunkiau žiūrite į tolį, ar jums liejasi šio teksto raidės, iš karto neužsisakykite akinių, bet papildykite savo regėjimą vitaminais, kurie prisotinti esminėmis veikliosiomis medžiagomis. Tik trys komponentai ir jūsų vizijos taps skaidresnės, ryškesnės ir intensyvesnės. Nuo išsiliejusio vaizdo pereikite prie aiškių ir ryškių perspektyvų.

www.stipriosakys.lt informacija