Veido oda rūpintis pradėkite kuo anksčiau

April 25, 2018
Kategorija: Sveikata
0 175 0
Veido oda rūpintis pradėkite kuo anksčiau

Išvaizda dažnai yra vienas iš tų dalykų, kuriais moteris rūpinasi labiausiai. Tai ir stiliaus palaikymas, ir papuošalai, o svarbiausia – veido oda. Pagrindinė siekiamybė – kuo ilgiau išlikti jaunai ir gražiai. Visgi, grožis yra labai subjektyvi sąvoka, kurią daugelis traktuoja irgi skirtingai. Tačiau veide pasirodžiusios pirmosios raukšlės nei vienai moteriai dar neasocijavosi su grožio ar gražiu senėjimo procesu. Gydytojai dermatologai siūlo atjauninti odą natūraliu būdu ir pasakoja, kodėl oda rūpintis pradėti reikėtų kuo anksčiau.

Rūpestinga odos priežiūra atitolina senatvę

Veido valymas Vilniuje ir kituose didžiuosiuose miestuose yra viena iš dažniausiai atliekamų kosmetologų ir dermatologų procedūrų. Jas atlikti pradedama dar jauniems paaugliams, kai veidą išberia nemalonūs ir dažnai skausmingi spuogai. Tačiau vos šis laikotarpis praeina, rūpinimasis oda taip pat nebebūna toks svarbus. Tarsi po to oda jau pati savimi pasirūpintų ir papildomo rūpesčio jai nebereikėtų. Visgi, reguliarus rūpestis ir priežiūra leidžia atitolinti senatvinius požymius.

Oda sensta ne tik nuo biologinio žmogaus amžiaus, bet taip pat dažnai ir todėl, kad negauna papildomos drėgmės, vitaminų ir mineralų. Stresas, įtampa, netolygus miego ritmas, nuolatinis skubėjimas išsunkia organizmą, o visa tai aiškiausiai atsispindi būtent veido odoje. Gydytojai dermatologai skatina odą drėkinti, masažuoti, kartais pašveisti, panašiai kaip ir paauglystėje, kad būtų stimuliuojamas odos ląstelių atsinaujinimas ir regeneracija. Vienas tokių būdų yra veido valymas Vilniuje, atliekamas „Era Esthetus“ lazerinėje klinikoje. Pasakojame apie jį plačiau.

Atjauninantis veido valymas

„Era Esthetus“ lazerinė klinika yra viena tų vietų, kur atliekama neinvazyvi atjauninati procedūra, kurios metu ne tik išvaloma oda, bet ir atliekamas giluminių odos sluoksnių drėkinimas. Tai priemonė toms, kurios jau pastebėjo išryškėjusias raukšles ir nori pristabdyti senėjimo procesus, tačiau supranta, kad laiku to nesuvokė.
Oda valoma keliais etapais, tokiu būdu pasiekiant maksimalų efektą ir geriausius rezultatus. Odos atjauninimas vyksta į odą suleidžiant natūralios hialurono rūgšties, kurios kiekis vėlesniais gyvenimo metais odoje sumažėja, o tai skatina atsirasti odos raukšleles, dingsta skaistumas ir natūrali spalva.
Kuo anksčiau pradeda rūpintis oda, ją masažuoti, drėkinti, šveisti pašalinant negyvas ląsteles, tuo geriau ji atrodo ir ilgiau išsilaiko jaunatviška. Kuo anksčiau pradėsite rūpintis savo oda, tuo geriau atrodysite ateityje.