Šiurpą keliančios veido procedūros

January 3, 2014
Kategorija: Sveikata
0 1610 0
Šiurpą keliančios veido procedūros

Tikriausiai nei viena moteris neįsivaizduoja savo gyvenimo be veido procedūrų ir būtiniausių kosmetinių priemonių. Tačiau tikrai ne daugelis moterų ryžtasi kai kurioms veido procedūroms, kurių vien pavadinimas jau daugeliui jų kelia baimę. Susipažinkite su 5 šiurpą keliančiomis procedūromis.

  1. Veido masažas Bukalas (Buccal Facial)

Tie, kas nesusipažinęs su šia procedūra (o tokių, tikriausiai, nemažai), Bukalas – tai intensyvus veido masažas, kuris daromas iš burnos vidaus. Taip taip, teisingai išgirdote, iš burnos vidaus. Specialius kursus lankęs specialistas kiša Jums savo rankas į burną ir masažuoja veido raumenis iš vidaus, kur jaučiama įtampa. Taip pagerinama kraujo cirkuliacija ir oda gauna daugiau deguonies. Ši ganėtinai originali technika suteiks Jūsų odai glotnumo, stangrumo bei padeda žmonėms, turintiems problemų su žandikauliu – nuo dantų griežimo iki žandikaulio sąnario atsipalaidavimo. Bukalis yra populiarus Didžiojoje Britanijoje. Kol kas kitose pasaulio šalyse ši technika taikoma kur kas rečiau.

  1. Atjaunėjimas, naudojant ugnį

Ką Jūs padarytumėte, jei Jums pažadėtų mažiau raukšlelių ant veido, jaunai atrodančią veido odą ir net dailesnius klubus,… jei Jūs padegtumėte savo kūną? Nežiūrint į tai, kad šis metodas atrodo itin pavojingas, „Huǒ liáo“ ar „ugnies eleksyras“ labai sparčiai populiarėja Kinijoje. Ši procedūra nėra labai sudėtinga – rankšluostis, išmirkytas alkoholyje ir specialiu „eleksyru“ yra dedamas ant veido,kojas ar kitas kūno vietas ir uždegamas kelioms sekundėms. Sakoma, kad ši procedūra stimuliuoja odą, naikiną pilkšvą veido spalvą ir raukšleles.

  1. Antausių masažas

Natūralaus gydymo šalininkė iš Tailando teigia, kad Jums galima gražinti jaunystę, davus daug antausių. Anot jos, tradicinė technika šalina raukšleles, sutraukia poras ir padaro oda stangresne be jokio chirurgijos. Tereikia reikiamą kūno sritį masažuoti antausiais ir smūgiais. Rasamesaitarn „Tata“ Vongsirodkul, baigusi apmokymus Tailande, teigia, kad ji yra pirmoji antausių masažo specialistė Vakaruose ir savo salone San Franciske už 15 minučių procedūrą prašo 350$.

  1. Vampyrų procedūros

Daugybę metų buvo kalbama apie atjauninančias „vampyrų procedūras“, atliekamas veido srityje. Ši procedūra kraupoka, nes iš paciento yra paimamas kraujas ir supurškiamas jam po veido odą, kas atjauniną veidą ir suteikia jam sveiką spindesį. Ši procedūra iš siaubo filmo sparčiai populiarėja JAV ir anot daktaro Semo Lemo, kuris yra du kart sertifikuotas plastinių operacijų chirurgas Dalase, ji yra „organinė alternatyva visoms procedūroms, kurių metų naudojamos cheminės injekcijos“. Geriausias šios procedūros pavyzdys – garsioji skandalistė – Kim Kardišan.

  1. Kaukė iš paukščių išmatų

Šioje kaukėje paukščių išmatos yra pagrindinis komponentas. Lakštingalų išmatos, surinktos Kiūšiū saloje, šiuo metu yra laikomos pačiu madingiausiu atjaunėjimo produktu. Jis naudojamas kelių tipų kaukėms gaminti. Šios kaulės daromos dvejose Niujorko grožio salonuose. Išmatos padeda gražinti odai natūralų blizgesį bei puikiai veikia kaip drėkinamoji priemonė. Išmatos džiovinamos ultravioletine šviesa, sumaišomos su ryžių pelenais, vandeniu ir dedamos kaip kaukė ant veido. Nors procedūra nėra verta tokių pinigų, kiek už ją prašoma, bet sutuoktiniai Bekhemai dėl jos išprotėję.

Informaciją parengė – veido procedūros

 

 

 

, , ,