Egzotiškiausios SPA procedūros

January 2, 2014
Kategorija: Sveikata
0 1204 0
Egzotiškiausios SPA procedūros

SPA procedūros šiuo metu yra labai populiarios. Jos padeda žmogui atsipalaiduoti, atgauti jėgas ir pagražinti savo kūną. Be to, dauguma procedūrų atliekamos profilaktiškai, gydant įvairius susirgimus. Reguliariai atliekant tokias procedūras, žmogus atgauna pusiausvyrą ir pajunta harmoniją tiek su savimi, tiek su aplinkiniu pasauliu. Tačiau be mums įprastų procedūrų, pasaulyje egzistuoja daugybė keistų, kurioms pasiryžtų tikrai ne kiekvienas.

  1. Kaktusų masažas

Taip, toks masažas iš tikrųjų egzistuoja. Meksikoje teigiama, kad šis masažas drėkina odą ir padeda organizmui išsivalyti nuo toksinų. Viename Meksikos kurorte Punta-Mita galima išbandyti masažą su šilta kaktusų bezė ir tuna ar kaktuso žiedais ir tekila. Kaktuso spygliai yra pašalinami, todėl masažas daug malonesnis, nei Jūs galvojote. Šiame kurorte taip pat siūloma išbandyti neįprastą masažą su vulkaniniais pelenais.

  1. Alaus masažas

Čekiškos alaus vonios – tai pieno vonių, kurias išpopuliarino Kleopatra, interpretacija. Jei manote, kad pienas yra per daug banalu ir nuobodu, tai galbūt alaus vonia – tai, ko Jums reikia.  Viena čekų šeimos alaus gamykla siūlo išbandyti terapeutines alaus vonias. Tai puiki galimybė su galva pasinerti į alų! Nuo 2006 metų alaus darykla siūlo 20 minučių procedūrą vonioje su specialiai pagamintu alumi, kuris stimuliuoja odą ir vidaus organus. Tokioje vonioje Jūs galėsite pasimėgauti ir alaus bokalu. Sakoma, kad vandens mineralai, sąveikaujant su alumi, yra labai naudingi plaukams, odai, nagams ir kraujotakai. Šią procedūrą atlieka seselės, kurios specializuojasi alaus terapijoje.

  1. Drėkinamosios sraigių gleivės

Kartais nemaloniausi dalykai yra patys sveikiausi, kaip pavyzdžiui, drėkinamasis kremas iš sraigių gleivių. Čilės fermeriai, veisiantys sraiges, pastebėjo, kad įpjovimai užgyja daug greičiau ir rankų oda tampa švelnesnė po to, kai padirbi keletą dienų su sraigėmis. Žinoma, Jums nereikės kišti rankų į indą su sraigėmis, nes kremą su sraigių sekrecijomis galima įsigyti už 28,99 $. Sraigių gleivės yra atsinaujinantis gamtos resursas,o be to, nei viena sraigė nenukentėjo nuo kultivacijos.

  1. Dėlių terapija

Kraują siurbiantys parazitai – dėlės, žinomos nuo neatmenamų laikų. Egzistuoja virš 600 dėlių rūšių, tačiau tik 15 jų naudojamos medicinoje. Dėlių terapija leidžia organizmui išsivalyti nuo toksinų. Senovės egiptiečiai šį gydymo metodą laikė panacėja. Šiandieną dėlės naudoja ir rekonstrukcinėje chirurgijoje tam, kad audiniai greičiau prigytų. Tokios terapijos nėra pigios, tačiau labai populiarios, ypač JAV.

  1. Šlapimo terapija

Šios terapijos šalininkai teigia, kad šlapimas, teisingai jį naudojant, gali išgydyti tokias odos ligas kaip psoriazė, egzema ar net aknė. Jei norite išbandyti tokį „gydymą“ ant savęs, pabandykite rinkti savo šlapimą. Geriausiai tai daryti rytais, nes būtent tokiu metu šlapimas turi daugiausiai stiprių savybių.

Informaciją paruošė – www.biogrozis.lt

 

 

, ,