Kokia turėtų būti karkasinio namo kaina?

May 16, 2017
Kategorija: Statyba ir nekilnojamas turtas
0 3883 0
Kokia turėtų būti karkasinio namo kaina?

Statant gyvenamuosius namus sau, vienas svarbiausių projekto aspektų yra būsimo karkasinio namo kaina: kiek jums reikės išleisti, kad galėtumėte greitai gyventi svajonių būste?

Aukštos kokybės medžiagos

Statinio kaina stipriai priklauso nuo projekte naudojamų medžiagų. Dėl to, kad karkasiniams namams yra naudojamas medis, o ne plytos, tai ne tik sutrumpina jo statymo periodą, bet ir sumažina kainą. Šiems namams yra naudojamos kelios medžiagos, iš kurių svarbiausios yra medžio plokštės ir neoporas, pasak Bakūžė LT ekspertų:

  • Klijuoto medžio plokštės yra ne tik stipresnės nei įprastos plokštės, bet ir gali geriau išlaikyti savo savybes nepriklausomai nuo atmosferos pokyčių. Šių plokščių paviršius taip pat yra lygesnis.
  • Neoporas yra pagerinta putplasčio atmaina, kuri yra tankesnė, tad gali daugiau sulaikyti šilumos, sukurti geresnį izoliacinį sluoksnį. Tai itin naudinga, norint turėti aukštos energetinio naudingumo klasės namus.

Kitos namo statyboje skirtos medžiagos padeda geriau atlikti vidinę ir išorinę apdailą. Pasirinkus aukštos kokybės medžiagas, bus galima tikėtis daug geresnio rezultato.

Skydų įvairovė

Priklausomai nuo to, kaip medžiagos bus sudėtos skyduose, taip pat priklauso Bakūžė LT karkasinio namo kaina. Pavyzdžiui, jei pasirinksite skydus, turinčius daugiau apšiltinančios medžiagos, tuomet gali tekti ir daugiau mokėti.

Pasirinkus skirtingus neoporo ir plokščių išdėstymus, galima ne tik daryti įtaką būsto apšiltinimui bet ir energetiniam efektyvumui (kiek bus sulaikoma šilumos energijos).

Šiuo metu statomų namų mažiausia galima energetinio naudingumo klasė yra A. tačiau, jei norite, galimi statyti ir A+, A++ energetinio naudingumo klasės namai, kurie geriau sulaikys šilumos energiją, tad galėsite mažiau išleisti šildymui.

Kaip buvo minėta, pagal naudingumo klasės naudojamas medžiagas skiriasi ir karkasinio namo kaina:

  • Skydas, skirtas A energetinio naudingumo klasės namui, kainuoja apie 39 eurus;
  • Skydas, skirtas A+ energetinio naudingumo klasės namui, kainuoja apie 41 eurą;
  • Skydas, skirtas A++ energetinio naudingumo klasės namui, kainuoja apie 43 eurus.

Žinoma, kaina taip pat priklauso nuo vidinių pertvarų skaičiaus, projekto sudėtingumo. Geriausia, turint projektą pirmiausia gauti specialistų konsultaciją, kad galėtumėte tiksliau apskaičiuoti būsimą kainą.