5 idėjos kaip dekoruoti nuomotą autobusą

July 19, 2018
Kategorija: Renginiai | Renginiai Vilniuje | Renginiai Kaune
0 134 0
5 idėjos kaip dekoruoti nuomotą autobusą

Mikroautobusų nuoma – puikus sprendimas organizuojant šventę ar renginį. Tačiau daugeliui norisi, kad jau iš transporto priemonės dekoracijų būtų matoma, jog vyksta kažkas svarbaus. Nesvarbu, tai vestuvės, krikštynos ar mergvakaris. Dekoracijos šiuo atveju – labai svarbios. tad jei vis dar sunkiai apsisprendžiate, kaip būtų galima papuošti šventės transporto priemonę, štai Jums 5 idėjos.

1. Dirbtinės gėlės

Šiandien gėlių salonuose galima rasti galybę įvairiausių ne tik gyvų, bet ir dirbtinių gėlių, kurios, beje – tikrai atrodo kaip tikros ir suteikia daug elegancijos. Galite rinktis įvairiausias kompozicijas, jau suformuotas arba bandyti sudėlioti patys. Išsirinkite lapelių formas, žiedus, kurie atrodo gražiausiai ir papuoškite transporto priemonės kapotą ir dureles.

2. Gėlių vainikai

Jei naudojatės mikroautobusų nuoma ir išsirinkote senovinį autobusiuką (hipių stiliaus), prie šio stiliaus puikiai tiks dirbtinių gėlių vainikų dekoracijos. Sukryžminkite du vainikus priekyje, pririškite juos prie veidrodėlių, papuoškite stogą ir štai – autobusiukui jau suteiktas naujas ir žaismingas įvaizdis. Derinkite spalvas, jei autobusiukas – šviesus, kabinkite tamsias girliandas ir atvirkščiai. Turi būti kontrastas. Kitaip dekoracijos nesuteiks tokio įvaizdžio.

3. Lempučių girliandos

Norite kažko išskirtinio? Tiesa, vakare juk girliandų nesimatys. Na, tada pakabinkite spalvotas ar vienspalves lemputes vietoj girliandų. Šiandien galima rasti galybę baterijų pagalba veikiančių įvairiausių formų lempučių, tad nerimauti, jog nebus kaip įjungti – nereikės. Tačiau nepamirškite, kad teks gerai jas pritvirtinti. Klijuoti galima lipnia juostele, tačiau svarbu, kad ši nesugadintų paviršinio dažų autobuso dažų sluoksnio.

4. Balionai!

Jei jau kada ir naudojotės mikroautobusų nuoma, turbūt esate ne kartą gavę pasiūlymą puošti jį balionais. Na, manome, šis dekoravimo metodas niekada niekam neatsibos. Spalvoti, blizgantys, juodi (!) ar tiesiog priderinti prie vyraujančio kolorito – bet kuriuo atveju balionai visada geras sprendimas.

5. Spalvotos LED lemputės viduje

Dekoruoti gali ir autobusiuko vidų. LED lemputės matysis ir transporto priemonės išorėje, jei montuosite jas kur nors netoli langų. Be to, jos sukomponuos žaismingą, jaukią ir maloniai nuteikiančią atmosferą. Puikiai tinka mergvakariams ar tiesiog gimtadieniams.

Vakarėliai, šventės, gimtadieniai, įmonių renginiai – jei į tai įtrauktas didesnis skaičius žmonių ir už miesto esanti pobūvio vieta – mikroautobusų nuoma Jums pravers. Svarbiausia – sukurti žaismingą ir smagią nuotaiką. O juk viskas ir prasideda nuo dekoracijų.