Žmonės Raudonojoje planetoje? Jau greitai!

January 3, 2014
Kategorija: Profesijos | Ką studijuoti?
0 2052 0
Žmonės Raudonojoje planetoje? Jau greitai!

Ko gero jau esate girdėję apie misiją „Mars One“. Tai misija, kurios metu žmonės pirmąjį kartą išvyks į Marsą. Taip, tai iš tiesų šaunu, tačiau, kas šioje situacijoje gali būti dar šauniau? O gi tai, kad šioje misijoje sudalyvauti progą turėjo visi – buvo paskelbtas konkursas, kurio metu buvo galima siųsti video prisistatymą, kuriame reikėjo įtikinti projekto rengėjus pasirinkti būtent jus. Iš daugiau nei 100 000 kandidatų, buvo atrinkta kiek daugiau nei 1 proc., t. y. 1,058 potencialūs laimėtojai, su kuriais buvo susisiekta el. paštu ir visi jie bus pakviesti į asmeninius „darbo“ pokalbius.

„Labai svarbu, kad kiekvienas potencialus projekto dalyvis naudotųsi socialinėmis erdvėmis, t. y. Facebook, Twitter, Pinterest ar Vine – tik tokiu būdu kiekvienas šios žemės gyventojas gali suprasti, ką reiškia ši unikali galimybė tapti vienu iš tų, kurie atliks kažką neįtikėtino“ – teigė projekto „Mars One“ rengėjai.

Marso atmosfera iš kosmoso.

Marso atmosfera iš kosmoso.

„Mars One“ į Raudonąją planetą išsiųs keturis žmones, kurių viena iš svarbiausių užduočių bus sukurti gyvenamą vietą Marse. Kas du metus bus siunčiami papildomi žmonių „ekipažai“ ir taip bus kuriama tam tikra „Marso bendruomenė“. Tiesa, visi atrinktieji į žemę grįžti nebegalės – tai vienos krypties bilietas, tačiau ar gi ne šaunu būtų sudalyvauti tokiame nuotykyje? Gal turime lietuvių patekusių tarp laimingųjų?

Daugiau informacijos rasite oficialiame misijos tinklapyje:

http://www.mars-one.com/

, , , , , ,