Populiariausios Anglijos kryptys

March 27, 2018
Kategorija: Kelionės | Paskutinė minutė
0 293 0
Populiariausios Anglijos kryptys

Artėjant vasarai, lietuviai dažniausiai ieško pigiausių kelionių krypčių. O Anglija apskritai yra viena iš dažniausiai pasirenkamų. Todėl šįkart nusprendėme pakalbėti apie tai, kur keliauja lietuviai bei kuriuos Anglijos miestus renkasi. Juk kartais geriau rinktis patikrintą vietą nei visiškai nežinomą kraštą.

Pirmoji vieta – Londonas

Pigūs skrydžiai į Londoną iš Kauno ar Vilniaus yra bene dažniausias kelionių paieškų taškas. Žmonės čia keliauja apsipirkti, aplankyti giminių, pamatyti šiek tiek pasaulio arba tiesiog darbo reikalais, kitaip vadinamas komandiruotes. Visgi, Londonas ne šiaip sau yra didžiausias turistų traukos objektas. Čia pilna nemokamų muziejų, lankytinų objektų, miestas modernus ir pasižymintis didele architektūros įvairove. Tad tie, kurie čia lankysis pirmą kartą – tikrai ras ką veikti. Ir dviese su antra puse, ir su visa šeima bei mažamečiais vaikais.

Antroji vieta – Edinburgas

Edinburgas taip pat turi savo išskirtinumų. Pavyzdžiui, aplink esanti gamta. Jei nužiūrėti pigūs skrydžiai Londoną iš Kauno jau nebepasiekiami, Edinburgas tikrai yra neblogas atostogų variantas. Miesto teritorijoje yra ugnikalnis, į kurį galima užkopti, taip pat nemažai muziejų, įspūdingo grožio pilis ir dar daug įvairių pramogų, kurios taip pat patiks ir mažiems, ir dideliems.

Trečioji – Mančesteris

Dar viena kryptis, kur dažnai traukia lietuviai (tiek gyventi, tiek atostogauti) – Mančesteris. Jeigu prireiktų šį miestą apibūdinti keliais žodžiais, tai būtų šie: The Beatles, futbolas ir Haris Poteris. Kodėl? Šis miestas tiesiog garsėja futbolo entuziastais, tačiau nelinkę leisti pinigų tokioms pramogoms, kaip futbolo stebėjimas sausakimšame stadione, tai daro tiesiog bare. Mieste taip pat yra viena didžiausių nuolatinių parodų apie legendinę The Beatles grupę, o Hario Poterio gerbėjams – vieta, kur buvo filmuojamos Hogvartso scenos.
Taigi, populiarumo viršūnėje – trys skirtingose Anglijos vietose išsidėstę miestai – Londonas, Edinburgas ir Mančesteris. Visi skirtingi, pasižymintys skirtinga architektūrą, žavingais atradimais. Be to, kiekviename jų tikrai rasite ir po bent jau vieną didesnę lietuvių bendruomenę. Tad bijoti keliauti – tikrai nėra ko. Ieškokite pigių skrydžių iš Kauno arba iš Vilniaus ir susipažinkite su Anglija.