Nori pamatyti Lietuvą patogiai? Keliauk mikroautobusu

June 25, 2018
Kategorija: Kelionės | Paskutinė minutė
0 156 0
Nori pamatyti Lietuvą patogiai? Keliauk mikroautobusu

Vasara – puikus metas kelionėms. Tačiau joms reikia ne tik šiltų orų, bet ir patogios transporto priemonės. Mikriukų nuoma, teikiama „Autobusai.lt“ – puikus sprendimas tiems, kas nori suderinti nerūpestingas keliones, gerą kainą ir saugumą.

Kodėl verta nuomotis mikroautobusą?

Mikroautobusai – nepelnytai nuvertintos keliavimo priemonės. Daugelis galvoja, kad jos tinka tik susisiekimui mieste. Tačiau iš tiesų mikroautobusai yra visiškai paruošti net ilgoms kelionės į užsienį. Taip keliauti verta dėl kelių priežasčių:

  • Kainos. Degalai, transporto priemonės priežiūra, draudimas – išlaidos, kurios neabejotinai susijusios su kiekviena kelione. Laimei, jų galima išvengti nuomojantis mikroautobusą. Žinoma, už kurą gali tekti sumokėti, tačiau visa kita – jau nuomos įmonės rūpestis.
  • Saugumo ir patogumo. Vienas geriausių dalykų nuomojantis mikroautobusą – tai, kad nereikia vairuoti patiems. Žinoma, tuo pasirūpina ne visos kompanijos. Jei norite, kad mikriukų nuoma būtų papildyta tokiais puikiais privalumais, įvertinkite, ką siūlo „Autobusai.lt“. transporto priemonės nuoma kartu su vairuotoju – sprendimas, kuris neabejotinai užtikrina daugiau saugumo ir patogumo. Tokiu būdu kelione gali mėgautis kiekvienas.
  • Greičio. Jei nesate patyrę vairuotojai, kelionės gali sietis su ne visada maloniais nuotykiais. Tačiau mikroautobusų nuomotojai – itin patyrę. Be to, jie dažniausiai patys pasiūlo greičiausią, patogiausią, vaizdingiausią maršrutą.

Mikroautobusų nuoma – greita, paprasta, saugi ir patogi. Dėl išskirtinių privalumų ją mielai renkasi ne tik įmonės ar mokyklos. Tai – puikus pasirinkimas ir draugų kompanijoms.

Ką žinoti prieš užsakant paslaugą?

Mikroautobusai šiandien gali skirtis daugybe ypatybių. Jei įsivaizduojate tik iki 10 vietų turinčią transporto priemonę – smarkiai klystate. Norėdami, kad paslauga atitiktų visus jūsų lūkesčius, prieš užsakydami nepamirštamą, smagių įspūdžių kupiną kelionę po Lietuvą, žinokite:

  • Tikslų kartu keliaujančių žmonių skaičių. Dažniausiai užsakoma 19 vietų mikriukų nuoma. Jei žmonių daugiau, jums gali būti pasiūlytas nedidelis autobusas. Taigi, nuo žmonių skaičiaus priklauso nuomos kaina ir kitos ypatybės.
  • Kryptį. Jei norite apkeliauti visą Lietuvą, tai taip pat reikėtų pranešti nuomotojams. Gera žinia tai, kad jie gali patys sudaryti arba pasiūlyti geriausią maršrutą.
  • Trukmę. Lietuva, kaip žinia, nedidelė. Tačiau net ir jai apvažiuoti gali prireikti ne vienos dienos. Taigi, prieš užsakydami paslaugą žinokite, kiek laisvo laiko turite. Nuo to taip pat priklausys galutinė kelionės kaina.

Kelionės mikroautobusu – tai šiuolaikiškas pasirinkimas. Taip ne tik išvengiama papildomų rūpesčių, bet ir tausojama aplinka. Be to, keliauti visiems būnant vienoje transporto priemonėje yra daug smagiau. Atsirinkus poreikius, pasirūpinus tobula kompanija, Lietuvos pažinimas gali palikti ne mažiau įspūdžių nei kelionės po užsienį. Mikriukų nuoma – patogi ir nebrangi, tad tereikia ryžtis nuotykiams.