Naujametinės kelionės tikslo besiieškantiems

December 23, 2013
Kategorija: Kelionės | Paskutinė minutė
0 1211 0
Naujametinės kelionės tikslo besiieškantiems

Ilgai taupėte tobulai šventinei kelionei, bet dar neradote naujametinės kelionės tikslo? Kaip išsirinkti geriausią naujametinę kelionę, kurios lėktuvų bilietai nekainuotų visų jūsų šventinių santaupų? Juk po dovanų pirkimo karštinės ne tiek daug santaupų bei laiko lieka. Tačiau pakeistus aplinką ir sutikus naujus metus svetur, galėsite pradėti iš naujo ir kitaip planuoti savo gyvenimą. Nauji metai ir nauji vėjai. Todėl pasinaudokite paskutinės mintutės pasiūlymais ir kardinaliai pakeiskit savo naujų metų planus. Užtenka kiekvienus metus praleisti tojo pačioje vietoje, žaidžiant tuos pačius stalo žaidimus ir klausantis tų pačių anekdotų. Paieškokite savyje kelioninės dvasios. Galbūt atrasite egzotiškus kraštus, kurie pakeis jūsų požiūrį į gyvenimą ir patį gyvenimą.

Atrasti, pažinti ir tikėti, kad keliaudami mes tikrai neišnyksime. Pirkite lėktuvų bilietus į šiltus kraštus, arba į kraštus, kurių jau nebesitikite pamatyti. Nuo Jungtinių Arabų Emyratų iki Tailando ne taip ir toli. Tačiau tai tik keletas, paskutinės galimybės kelionės, tikslų. Nepasiklyskite vertimuose, arba pošventinėje depresijoje. Kitaip ir kitur sutikit naujus metus. Paskutinės minutės pasiūlymai, paskutinę minutę jus privers keisti planus. Norėdami šventės, susikurkite ją patys. Geriausios šventės, tai pačios mažiausios ir tyliausios. Kai miestai ūžia ir slepiasi po fejerverkų rūkų, jūs pasislėpkite ir ramiai leiskite laiką suradę savo kelionės tikslą.

O galbūt ūžkite kitoje šalyje, kitu laiku. Kodėl Dubajus? Jei vis tik pasirinksite Jungtinis Arabų Emyratus savo naujametinės kelionės tikslu, susipažinkite kokia šventė jūsų laukia.

http://www.newyearseveindubai.com/

Pirkdami lėktuvų bilietus į Dubajų, užtikrinate pramogas ir prabangius naujus metus. Nepavadintume tokių naujų metų mažais ir ramiais. Tačiau jei vis tik trokštate poilsio, leiskite laiką naudodamiesi viešbučių teikiamais malonumais. Jei trokštat nuotykių ir įspūdingų fejerverkų, stebėkite ūžiantį miestą. Naujametinės šviesos ir nemiegantis miestas prikels jūsų dvasią naujiems potyriams. Todėl neapsiribokite naujų metų šventimu namuose prie televizinio žiburėlio. Geriau čia ir dabar stebėkite naujai atrasto miesto, o gal seniai pamilto, žiburius.

Kodėl nekeliauti po naujų metų? Jei vis tik naujus metus norite atšvęsti artimų draugų rate, bet jums vis dar trūksta taip ilgai lauktų atostogų, po naujų metų keliaukite į Tailandą. Pasidovanokite sau taip ilgai lauktą kelionę. Tolimi ir egzotiški kraštai, kuriuose patirsite neužmirštamus, pirmuosius naujų metų įspūdžius. Galbūt pagaliau surasite dvasios ramybę, o galbūt atrasite kelioninį polėkį?

Nauji metai skirti naujoms kelionėms. Jeigu ieškote naujų tikslų ir naujų įspūdžių, savo laiką ir pinigus skirkite pažinimui, atradimui ir tikėjimui, kad tik kelionėse jūs tikrai neišnyksite. Jei nuspręsite tradiciškai praleisti naujus metus, galbūt jie neatneš nieko naujo. Naujiems potyriams reikia šviežesnio ir švaresnio požiūrio. Todėl palydėkite ir susitikite naujus metus ten, kur trauks jūsų širdis.

http://www.turrisa.lt/

, , , , , ,