Į Londoną ne tik apsipirkti, bet ir praplėsti akiratį

December 20, 2017
Kategorija: Kelionės | Paskutinė minutė
0 501 0
Į Londoną ne tik apsipirkti, bet ir praplėsti akiratį

Pigūs skrydžiai į Londoną traukia tuos, kurie mėgsta nebrangiai apsipirkti, tačiau šiame mieste yra gerokai daugiau veiklos nei naršymas po drabužių parduotuves ar fotografavimasis prie Big Beno laikrodžio bokšto. Pateikiame smagių ir smalsumą žadinančių veiklų ir vietų sąrašą, kuris padės susiplanuoti smagią ir atrakcijų kupiną kelionę po Didžiosios Britanijos ir apsipirkimo maniakų sostinę.

Muziejai

Londonas yra miestas, kuris gali didžiuotis bene didžiausiu nemokamų muziejų skaičiumi. Turistus traukia tiek miesto istorijos muziejus, tiek antropologinis, banko, mokslo, angliško meno, karo muziejai. Pasirinkimo variantų galybė, ir nei vienas iš jų nekainuoja nė cento, nes įėjimas nemokamas. Standartiniai bei inovatyvūs, įtraukiantys ir pačius mažiausius, ir jau, atrodo, visko mačiusius. Vieno dienos aplankyti net patiems populiariausiems neužtektų.

Jei vis dar svarstote, išduosime paslaptį, pigūs skrydžiai į Londoną dažnai nesiekia net 20 eurų. Jei planuojate kelionę iš anksto ir nenorite pirkti paskutinės minutės bilieto, pigių skrydžių bendrovės internetinėje svetainėje „Avia.lt“ galite rasti pigių skrydžių kalendorių.

„Londono akis“ – apžvalgos ratas

Nebijantiems aukščio ir mėgstantiems apžvelgti miestus iš aukštai, siūloma pakilti šiek tiek arčiau debesų Londono apžvalgos ratu. Šis ratas yra laikomas didžiausiu Europoje. Būtent iš šios vietos atsiveria ne tik gražiausi Anglijos sostinės vaizdai, bet ir įspūdingiausi saulėlydžiai.

Hario Poterio turas

Burtininkų serijos gerbėjams Londonas siūlo aplankyti „WarnerBros“ filmų studijos organizuojamą turą po Hario Poterio pasaulį. Hogvartso pilies salė, burtininkų pamokų kabinetai, Skersinis skersgatvis ir dar galybė nostalgiją keliančių vietų. Šis turas yra viena iš priežasčių, kodėl pigūs skrydžiai į Londoną taip domina jaunimą.

Kelionė gariniu traukiniu

Dar viena atrakcija – tai garinis traukinys, keliaujantis į sostinės užmiesčio vietas. Jei oras pasitaikys gražesnis, nepagailėkite šiek tiek pinigų traukinio bilietui ir atraskite pasakišką Anglijos kraštovaizdį, kuris susižavėjimą kelia bet kuriuo sezono laikotarpiu.

Perkant bilietus iš „Avia.lt“ pigių skrydžių bendrovės svetainės taip pat kartu rasite ir pasiūlymus, kur užsukti pavalgyti bei svarbią informaciją apie Londono viešojo transporto sistemą.