Lietuva Anglija- populiariausios emigrantų kelionių kryptys

August 22, 2014
Kategorija: Kelionės | Paskutinė minutė
0 3707 0
Lietuva Anglija- populiariausios emigrantų kelionių kryptys

Turbūt nevienas jūsų giminaitis per pastaruosius 24 laisvės metus ragavo ir vis dar ragauja emigranto duoną. Ši duona neprimena juodos lietuviškos, bet emigrantai vis dar ją valgo. Šiandien taip populiaru skraidyti į Angliją ir atgal į Lietuvą. Greta pigių skrydžių populiarėja kelionės mikroautobusais. Nors skrydžiai greitesni, bet kelionės mikroautobusais turiningesnės. Šios kelionės metus galite stebėti besikeičiančius kraštovaizdžius, kelius ir kultūras. Jei jus erzina laukimas oro uoste, viena iš patogių ir gana greitų alternatyvų, tai kelionė mikroautobusu. Pasirinkus vežėją ir laiką, jums tereikia susikrauti lagaminus, kurių svorio niekas neriboja.

Kodėl maršrutas Lietuva Anglija toks patogus?

Tokios kelionės jums nereiks planuoti prieš keletą mėnesių, ar laukti kada atpigs bilietai. Lietuvoje yra daugybė vežėjų, todėl pasirinkimas tikrai gausis. Jum nereiks nusivilti jei vienas mikroautobusas jau išvažiavo, nes važiuos kitas. Šių vežėjų galima ieškoti internetu, socialiniuose tinkluose ar paprastuose skelbimuose. Šiandien tikrai populiaru keliauti mikroautobusais ir vežti lauknešėlius emigrantams giminaičiams. Taigi ne tik Lietuvos ribose taip lengva vežioti siuntinius, bet ir už jos ribų. Kai lėktuvų bilietų kainos kyla ir krenta, mikroautobusų įkainiai išlieka stabilūs. Čia nėra paskutinės minutės kelionių, nes visų kelionių įkainiai kaip paskutinės minutės.

Nors skrydis lėktuvu kryptimi, Lietuva Anglija, užtruks vos 3 valandas, mikroautobusu keliausite visą parą. Pagalvokit, kiek kraštovaizdžių, pamatysite, galėsite džiaugtis persikėlę keltu į pažadėtąją žemę. Kelionė mikroautobusu kainuos apie 300 Lt, bet išankstinių rezervacijų ir laukimo oro uostose nebeliks.  Jei vieną dieną autobusas nevažiavo, jis važiuos jau kitą rytą. Keleiviai bus paimami tiesiai iš namų, net ir iš  mažiausių miestelių. Vežėjai jus pristatys į tą vietą, į kurią nukreipsite. Keliavimas beveik kaip taksi ar su nuosavu vežėju. Taigi jums nereikės ieškoti būdų kaip su sunkiausiu bagažu nusigauti į vietą iš oro uosto. Kelionės mikroautobusais tikrai praktiškesnės ir patogesnės, nors ir trunka parą.

Jei tik galėtume iškirpti tą Lenkijos kelių atkarpą

Lietuva Anglija pasiekiama tik įveikus tą ilgąją Lenkijos kelių atkarpą. Tai laiko gaišimas, bet negalim taip lengvai teleportuotis iš taško A į tašką B. Dėl pastovių kelių darbų, greitkeliuose negalėsit viršyti 100 km/val greitį, bet nesijaudinkit, Angliją tikrai pasieksit per parą. Po Lenkijos kelio darbų seka Vokietijos greitkeliai. Net nepastebėsit kaip pravažiuosite ją. Čia keliai platūs, turi daug juostų, taigi ir greitis ne toks suvaržytas. Už Vokietijos jūsų lauks dar pora šimtų Olandijos, Prancūzijos ir Belgijos kelių. Pervažiavus Eurotunelį, iki Londono bus likę tiek nedaug. Vieni aplenkia Eurotunelį ir renkasi kėlimąsi keltu. Jei keliaujat tik iki Londono, kelionė tikrai užtruks vos parą, bet norintiems pasiekti Anglijos šiaurę dar teks pakentėti. Vis tik šios kelionės suteiks jums progą pažinti (ne)atrastą Angliją, jos žavią Tiudorių architektūrą, akmeninę gotiką. Neišsigąskite vingiuotų Anglijos kelių, o mėgaukitės patogią ir turininga kelione.   Greitos, patogios ir vizualios, beveik turistinės, kelionės tuo pačiu maršrutu. Pamatykite net  6-ių skirtingų šalių kraštovaizdžius iš arti. Žinoma niekas nepakeis skrydžio laisvės ir laimės, bet norėdami išvengti spūsčių ir laukimo oro uostuose, keliaukite mikroautobusais iš taško A, tiesiai į tašką B. Kainos tos pačios, bet kelionės maršrutas optimalesnis ir pigesnis. Sugaišę vos parą laiko kelyje, jau kitą dieną galėsit „džiaugtis“ anglišku oru.  Pažinkite bent dalį Europos keliaudami mikroautobusais į Angliją.