Ką veikti Londone?

October 16, 2017
Kategorija: Kelionės | Paskutinė minutė
0 542 0
Ką veikti Londone?

Pigūs skrydžiai į Londoną, Dubliną, Kopenhagą, Stokholmą ir daugelį kitų Europos šalių nėra mitas. Tačiau kodėl visus taip traukia Anglijos sostinė? Ar verta ten vykti su vaikais? Klausimų, atrodo, kaskart tik daugėja. Tad laikas papasakoti, kuo gi Londonas taip traukia turistus ir ką ten galima nuveikti.

Kai kelionė į žymųjį Londoną tampa reali, ateina laikas pradėti planuoti išsamesnį kelionės maršrutą: kokius muziejus aplankyti, kur pavalgyti, ko negalima praleisti. Tad kuri vieta turėtų būti pirmąja kelionės kryptimi pasiekus Anglijos sostinę?

Lankytinos vietos

Pirmiausia – muziejai ir pramogos. Savaime aišku, išleisti visų kelionei atidėtų pinigų iškart nesinori, tad pradžioje rekomenduojame vietas, į kurias įėjimas bus nemokamas. Taip taip, pinigus taupyti padeda ne tik paskutinės minutės pigūs skrydžiai į Londoną, bet ir nemokamos pramogos.

Tam, kad ne tik pamatytumėte, bet ir sužinotumėte kažką naujo, tokiu būdu praplėsdami savo žinias, siūlome pirmiausia aplankyti žymiuosius muziejus ir galerijas. Pavyzdžiui, nacionalinėje galerijoje, kuri įsikūrusi vos pora žingsnių nuo žymiosios Trafalgaro aikštės, galėsite apžiūrėti žymiausių menininkų kūrinius. Čia jų daugiau nei tūkstantis, taigi atradimų meno srity per mažai tikrai nebus.

Petrie Egipto archeologijos muziejus taip pat visus lankytojus priima nemokamai. Čia slepiasi net 80000 archeologinių objektų, todėl pasiruoškite pasivaikščioti.

Neaplenkite ir britų muziejaus. Ši vieta kvies jus susipažinti su britų kultūra ir istorija, kurios išsidėsčiusios per daugiau nei 90 muziejaus salių. Taip pat perspėjimas, jei užsuksite į šį muziejų jau kankinami kojų skausmo, visko apeiti niekaip nesugebėsite – koridoriai čia siekia net kelių kilometrų ilgį. Kai pigūs skrydžiai į Londoną tampa realybe, svajone tampa apeiti visus šio miesto kampelius. Tam, kad pasiektumėt šį tikslą, gali tekti grįžti ir antrą kartą.

Kur pavalgyti?

Kai pajusite, kad skrandis groja maršus, o  kojas nuo ilgų kelionių sunku pakelti nuo žemės, bus aišku, jog laikas pasistiprinti ir atgauti jėgas. Lietuviai įprastai ieško būdų kaip sutaupyti pinigų, tad ir viešojo maitinimo vietų norisi tokių, kurios neplėštų kišenės. Visgi, ko privalu paragauti viešint Londone?

Savaime aišku, kad popietei praskaidrinti puikiai tiks tikra britiška popiečio arbata (angl. – afternoon tea). Prie jos rekomenduotina pasivaišinti Pie and Mash pyragėliais. Šie gaminami iš tešlos ir maltos mėsos, o šalia patiekiamos trintos bulvės. Tad tikrai gana sočiai užkąsite. Anglų virtuvė taip pat jau seniai garsėja savo britiškais pusryčiais, į kuriuos įeina pora keptų kiaušinių su skrudinta šonine, pomidorais, keliomis dešrelėmis ir skrudintu batonu. Tad antrąją dieną viešint Londone privalu rytą pradėti tradiciniais pusryčiais.

Taigi jei atradote, kur slepiasi pigūs skrydžiai į Londoną ir nusprendėte jį aplankyti, nepabijokite naujų patirčių ir pasiruoškite daug vaikščioti!