Keturis žmones pražudes vaikinas išvengė kalėjimo

December 13, 2013
Kategorija: Pasaulio naujienos
0 1004 0
Keturis žmones pražudes vaikinas išvengė kalėjimo

Teksaso valstijoje, JAV, vos šešiolikos metų sulaukęs vaikinukas vairuodamas išgėręs mirtinai sužalojo keturis pėsčiuosius, tačiau jo turingi tėveliai pasistengė, kad sūnus neatsidurtų kalėjime. Kaip jiems tai pavyko?

„Pinigai visada yra sprendimas“ – teigia Erikas Boyles’as, kuris neteko žmonos ir dukters šios nelaimės metu. „Net neabejoju, kad jei tai būtų ne turčių, o vidurinės ar žemesnės klasės atstovų vaikas, jis būtų patekęs į kalinimo įstaigą“.

Šešiolikmetis Ethanas Couchas, kuris pripažino visus kaltinimus bei tai, kad vairavęs išgėręs, praktiškai sveiką kailį išnešė psichologo pagalbos dėka. Atlikus psichologinius testus, paaiškėjo, kad Ethanas serga „sunkia“ „Affluenza“ forma, t. y. sutrikimas, kada žmogus, pripratęs gyventi be jokių rūpesčių, nesuvokia savo veiksmų pasėkmių ir įsivaizduoja, kad pinigai suteikia privilegiją elgtis taip, kaip jis nori.

Sunku pasakyti, ar tai nėra atviras pasityčiojimas iš žuvusiųjų artimųjų. Couchas net tris kartus viršijo leistiną alkoholio kiekį kraujyje, kai birželio mėnesį partrenkė keturis žmones, vairuodamas Ford F-350 ir mašinoje turėdamas dvi alaus dežes, pavogtas iš parduotuvės.

Tiesa, Ethanas nėra išleidžiamas namo, tačiau bus siunčiamas gydytis jį ištikusios „psicholiginės“ ligos.

, , ,