Kodėl ir kaip google adwords reklama keičia mūsų tapatybes?

April 23, 2014
Kategorija: Partizaninė reklama
0 3135 0
Kodėl ir kaip google adwords reklama keičia mūsų tapatybes?

Google adwords reklama ir rytinė kava. Taip prasideda kiekvienas rytas. Ryškiai šviečiantis ir pro langus besiverčianti saulė pažadina švelniai. Ryte besiklausant tų pačių vasaros garsų per anglišką radijo stotį, vėl reikia sugrįžti prie neištaisomų google tekstų. Pridėtinės vertės žodžiai ir nuolatinė ir niekados nesibaigiantis reklama. Nesvarbu apie ką ir kaip parašytas tekstas, jis vis tiek taps laba svarbia virtualiosios realybės dalimi. Tačiau galbūt tai ne virtuali realybė, o tiesiog kitokia realybė. Geriant rytinę kavą ir naują dieną, vėl sugrįžti prie tų pačių dienos scenarijų. Iš naujo pradėti reklaminę dieną virtualioje erdvėje.

Kodėl ir kaip google adwords reklama keičia mūsų tapatybes? Rašydami ir netyčia perskaitydami reklaminius tekstus, tampate dalimi kitokio pasaulio, kuriame galioje visai kitokie dėsniai. Čia nerašomi svetimi laiškai ir nekuriamos svetimos gyvenimo istorijos. Čia rašomi tik svetimi reklaminiai šūkiai, šaukiniai, kurie skatina atrasti ir pažinti virtualią reklamos rinką. Kaip atrodo ši paslaptinga adwords rinka? Kiekviena virtualioje erdvėje išsakyta idėja su savimi nešasi tam tikrą pridedamąją vertę, arba pridėtinius žodžius. Planuodami ir formuodami savo įvaizdį internete privalom suvokti kaip atrodome ir esame ieškomi google paieškos sistemoje. Kokie specifiniais žodžiais interneto vartotojai jus pasiekia? Tik išsistudijavę kaip atrodote internetinėje erdvėje, galite atidžiai dėlioti reklaminius ir ne tik žodžius.

Google adwords reklama jau nėra tik galimybė ir ateitis, bet ir dabartinė įvairių verslo šakų praktika. Sakoma, jei jūsų nėra internete, jūsų nėra visai. Todėl nepasiklyskite tarp paieškos galimybių ir ilgų sąrašų, o būkite pirmieji ir labiausiai matomi. Kuo daugiau apie jus internetą rašoma, tuo didesnė jūsų galimybė tapti geriausiais ir matomiausiais. Neužtenka tik neprižiūrimos interneto svetainės. Internete turite būti gyvi ir judantys. Kadangi virtualioji, tiklinė visuomenė kiekvieną dieną susiduria su informacijos pertekliumi, jiems reikia paprastos filtravimo sistemos, kuri leistų efektyviau naršyti ir ieškoti. Ryte, dar ne visai pabudę, iš rankų nepaleidžiam išmaniųjų telefonų ir planšečių. Todėl internetinė reklama gali lydėti vartotojus nuo pat ryto iki vakaro prieš miegą.

Mes gyvename visai kitokiu ritmu ir kitokioje erdvėje. Informacija laikui bėgant perėjo kelias evoliucijos stadijas. Reklama taip pat perėjo tuos pačius evoliucijos etapus. Šiuo metu Google adwords reklama yra neatsiejam internetinės rinkodaros dalis. Anksčiau gyvenome kitokiais, labiau apčiuopiamais standartais. Šiuo metu reklama pereina į kitą dimensiją. Šiuo metu ji lydi mus ne tik išoriniame, bet ir vidiniame pasaulyje.Kartais jos nepastebimi, bet internetinė reklama visada čia pat. Kiekvienas tinklapis, kuriame apsilankote perpildytas ir pripildytas jūsų paieškomis. Internetinė reklama keliauja kaip atgarsis ar vaiduoklis. Jei pastoviai domitės tam tikromis prekėmis ir paslaugomis, jos jus pasieks net ir socialiniuose tinkluose. Internetinė reklama neslypi kažkur anapus.