Savaitei įpusėjus oras atvės

October 14, 2013
Kategorija: Orai | Savaitės Orai
0 1122 0
Savaitei įpusėjus oras atvės

Nauja savaitė ir vėl prasidės su debesimis, kol kas laikysis gan šilti orai. Tačiau savaitei įpusėjus termometrų stulpeliai ženkliai leisis žemyn.

Šiandien šalyje ir vėl bus debesuota. Pūs pietų krypties vėjas. Vilniuje diena bus apsiniaukusi, galimas nedidelis lietus. Oras sušils iki 9 laipsnių. Kaune įdienojus bus apie 11 laipsnių šilumos, gausūs debesys neleis pasirodyti saulei. Šiauliuose vyraus didelis debesuotumas, termometrų stulpeliai kils iki 11 laipsnių. Pajūryje kris nedidelis lietus, oras sušils iki 12 laipsnių.

Antradienį lietus bus dažnesnis, pasisuks pietvakarių vėjas. Vilniuje, naktį ir ryte, temperatūra sieks 7–8 laipsnius šilumos. Įdienojus dangų dengs debesys, bus apie 10 laipsnių šilumos. Kaune protarpiais lis, temperatūra svyruos tarp 9–11 laipsnių. Šiauliuose, naktį ir ryte, bus apie 9, dieną apie 12 laipsnių šilumos. Palis tik pirmoje paros pusėje. Pajūryje be lietaus, vyraus nedidelis debesuotumas. Temperatūra sieks 10–12 laipsnių šilumos.

Trečiadienį temperatūra pradės mažėti. Vėjas pasisuks iš šiaurės. Vilniuje visą parą bus apsiniaukę. Naktį ir ryte temperatūra svyruos tarp 4–5 laipsnių, įdienojus oras sušils iki 8 laipsnių. Kaune be lietaus, numatomas didelis debesuotumas. Nakties ir ryto metu vyraus 4 laipsnių temperatūra, įdienojus bus apie 9 laipsnius šilumos. Šiauliuose dangus išsigiedrins tik vakare, iki tol bus apsiniaukę, temperatūra svyruos tarp 6–8 laipsnių. Pajūryje dangų dengs storas debesų sluoksnis, protarpiais negausiai palynos, bus apie 9–10 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį vėjas bus nepastovios krypties, vietomis palis. Vilniuje, naktį ir ryte, temperatūra sieks vos 1–2 laipsnius šilumos. Dienos metu oras sušils iki 5 laipsnių. Kaune, nakties ir ryto metu, termometrų stulpeliai fiksuos tik 1 laipsnį šilumos. Įdienojus dangus bus giedras, temperatūra sieks 7 laipsnius šilumos. Šiauliuose nedidelis lietus galimas tik vakare. Naktį ir ryte bus apie 1, dienos metu apie 6 laipsnius šilumos. Pajūryje, naktį ir ryte, numatomi pragiedruliai. Termometrai fiksuos 4–5 laipsnius šilumos. Įdienojus dangus visiškai apsiniauks, oras sušils iki 8 laipsnių.

Penktadienį debesys nesiskirstys, vietomis palis gausiau. Pūs pietų, pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje pirmoji paros pusė bus sausa, tačiau dangų dengs tiršti debesys. Termometrai fiksuos 3 laipsnius šilumos. Dieną negausiai palynos, bus apie 9 laipsnius šilumos. Kaune debesuotumas laikysis visą parą. Apie 6 laipsnius šilumos numatoma naktį ir ryte, apie 9 laipsnius šilumos bus dieną. Vakarop lietus sustiprės. Šiauliuose tai mažiau, tai gausiau lynos visą parą. Temperatūra svyruos tarp 6–8 laipsnių. Pajūryje sustiprės vėjas. Debesys nesiskirstys, gausiai lis. Oras sušils iki 8–10 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalis numatomas vėsus, galimi negausūs krituliai.

, , , , ,