The Killers: rokeriai iš Las Vegaso

July 15, 2013
Kategorija: Muzika | Naujausia muzika
0 1106 0
The Killers: rokeriai iš Las Vegaso

Neseniai Rygoje pasirodžiusi grupė „The Killers“ visame pasaulyje išgarsėjo pasirodžius antrajam singlui „Mr. Brightside“. Pristatome kelis faktus, kurių, tikriausiai, nežinojote.

Grupė susipažino per skelbimą. 2002 metais „Las Vegas Weekly“ skelbimų skiltyje pasirodė gitaristo Dave Keuningas žinutė: „Nori sukurti muzikinę grupę? Įtaka: U2, Pumpkins, Oasis.“ Nebuvo daug šansų, kad kūdikiško veido mormonas Brandonas Flowersas taps grupės vokalistu, tačiau, pasak Dave, Brandonas buvo „pats normaliausias iš visų, atsiliepusių į skelbimą.“

Techniškai grupės pavadinimas jau egzistavo. „The Killers“ egzistavo kaip išgalvota grupė ‚New Order“ dainos „Crystal“ klipe.

Pirmasis grupės pavadinimas buvo „The Genius Sex Poets“. Tuo galima įsitikinti atidžiai peržiūrėjus dainos „Mr. Brightside“ klipą – šis pavadinimas matosi ant bosinio būgno.

Grupė labai didžiuojasi savo šaknimis. Antrojo albumo „Sam‘s Town“ pavadinimas kilo iš Las Vegase egzistuojančio kazino bei viešbučio.

2010 metais vykusios pertraukos metu grupė dirbo su atskirais projektais. Vokalistas Brandonas Flowersas išleido solinį albumą „Flamingo“ ir surengė turą.

Šiuo metu grupė yra išleidusi keturis studijinius albumus.

Vokalistas yra pasakęs, kad grupės daina „Where is She?“ buvo sukurta Jodi Jones, merginai iš Škotijos, kurios vaikinas buvo nuteistas už jos nužudymą. Brandonui teko atsiprašyti, nes daugelis klausytojų tokį gestą palaikė nepagarba velionės atminimui.

Flowersas bijo skristi ir skaičiaus 621. Vaikystėje Ouija lenta išpranašavo, kad būtent šią dieną Brianas mirs.

, ,