Muzika: Pharrell Williams

August 21, 2013
Kategorija: Muzika | Naujausia muzika
0 1115 0
Muzika: Pharrell Williams

Pharell’as Williams’as yra amerikietis dainų kurėjas, reperis, muzikos prodiuseris ir mados dizaineris. Jis yra muzikos kompanijos ,,The Neptunes’’ bendrasavininkas su Chad’u Hugo. Jie kuria Soul, Hip Hop ir R&B muziką. Pharell’as taip pat yra grupės ,,N.E.R.D” vokalistas ir būgnininkas.

 

http://quarterly.co/products/pharrell-williams

Būdamas ,,The Neptunes’’ kompanijos dalimi, Williams’as prodiusavo ne vieną singlą įvairiems atlikėjams. Jis yra laimėjęs 4 ,,Grammy’’ apdovanojimus. Muzikantas taip pat yra vienas iš rubų linijų ,,Billionaire Boys Club’’ ir ,,Ice Cream Clothing’’ įkūrėjų.

 

Pharell’as gimė 1973 m. Virdžinijoje, JAV. Jis yra vyriausias iš trijų brolių. Jo muzikinis kelias prasidėjo jau septintoje klasėje, kai susipažino su Chad’u Hugo. Pharell’as pradėjo groti klavišiniais ir būgnais, o Chad’as saksofonu. Jau 1990 m. šis duetas suformavo grupę ,,The Neptunes’’ ir laimėjo talentų šou savo mokykloje. Jaunuolių talentas neliko nepastebėtas. Vos pabaigę mokyklą ,,The Neptunes’’ pasirašė savo pirmajį kontraktą su Teddy’iu Riley’iu.

 

Jau pačioje karjeros pradžioje ,,The Netputes’’ muzikos industrijoje įsitvirtino ne kaip muzikinė grupė, o kaip puikiai savo darbą atliekantys prodiuseriai. 1998 m. grupė prodiusavo ,,N.O.R.E’’ dainą ,,Superthug’’, kuri pasiekė neblogus rezultatus ir įtvirtino ,,The   Neptunes’’ tarp geriausių prodiuserių. To pasekoje Pharell’is buvo supažindintas su atlikėja  Kelis ir taip buvo sukurtas jos pirmas albumas ,,Kaleidascope’’. ,,The Neptunes’’ tikroji šlovė atėjo kartu su Britnės Spears daina ,,I’m a Slave 4 U’’, kuri buvo topuose visame pasaulyje.

 

2002 m. ,,The Neptunes’’ buvo išrinkti geriausias metų prodiuseriais, o jų prodiusuota Nelly daina ,,Hot in Herre’’ vėl pasiekė aukštumas.

 

Vėliau, Pharell’is kartu su ,,The Neptunes’’ nusprendė vėl tapti atlikėjais ir įkūrė grupę ,,N.E.R.D’’, kurią taip pat aplankė sekmė.

 

2005 m. Pharell’is išleido savo pirmąjį solo albumą pavadinimu ,,In my mind’’. Jame jam talkininkavo Gwen Stefani, Kanye West, Daddy Yankee, Snoop Dogg. Vėliau jis išleido dar keltetą solo albumų.

 

Dabar atlikėjas yra susižadėjęs su modeliu Helen’a Lasichanh’a ir kartu augina sunų. Jis vis dar sėkmingai prodiusuoja muziką, o vienas iš jo nujausių kūrinių yra puikiai žinomas ,,Daft Punk’’ darbas – ,,Get lucky’’

, , , ,