Alicia Keys: jauniausia atlikėja, turinti seniausią sielą

Alicia Keys: jauniausia atlikėja, turinti seniausią sielą

Alicia Keys – viena iš tų atlikėjų, kuriuos garsina ne skandalai, o kūryba bei talentas.

Alicia Augelo Cook gimė 1981 metais sausio 25 dieną. Jai, būnant 2 metų amžiaus, tėvai išsiskyrė, todėl motina Alicia augino viena. Būtent motina paskatino savo dukterį mokytis groti pianinu.

Pirmąją dainą Alicia parašė būdama 14. Jau tada ėmė aiškėti, kad mergina turi talentą tiek dainų kūrybai, tiek ir grojimui muzikos instrumentais.

2001 metais išleistas debiutinis albumas „Songs in a Minor“ susilaukė neįtikėtinos sėkmės – vien per pirmąją dieną buvo parduota 50 tūkst. albumo kopijų. Tai įrodė, kad jaunoji atlikėja nesuklydo mesdama Kolumbijos universitetą tam, kad siektų savo svajonės tapti garsia dainininke.

Nors Alicia‘i Keys tiek pat metų kiek ir pop dievaitei Britney Spears, Alicia niekuomet nebuvo vadinama paauglių muzikos žvaigžde. Jau nuo jaunų dienų Alicia išsiskyrė savo branda, o gerbėjai yra ją pavadinę „jauniausia atlikėja, turinčia seniausią sielą“. Tai atsiskleidžia ir atlikėjos kūryboje, pasižyminčioje jausmingumu, emocingumu ir gilumu.

Šiuo metu Alicios sąskaitoje yra net 104 apdovanojimai, iš kurių 14 yra „Grammy“ ir 5 – „American Music Awards“.

Atlikėja labai stengiasi išlaikyti savo privatų gyvenimą paslaptyje ir mieliau kalba apie kūrybą, o ne apie asmeninius santykius. Yra žinoma, kad Alicia Keys yra laimingai ištekėjusi ir turi sūnų.

Meilę vaikams įrodo ir tai, kad atlikėja yra labdaros organizacijos „Keep a Child Alive“ (liet. Išsaugok vaiko gyvybę) ambasadorė. Ši organizacija rūpinasi vaikais, gyvenančiais skurdžiuose Afrikos bei Indijos regionuose, kurie negali gauti medicininės pagalbos.

, , ,