Plastinės krūtų operacijos: kas ir kaip?

August 14, 2019
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris
0 59 0
Plastinės krūtų operacijos: kas ir kaip?

Įvairios plastinės operacijos šiais laikais yra pakankamai dažnos, o vienos populiariausių – krūtų didinimas, mažinimas ir pakėlimas. Kiekviena iš jų turi išskirtinumus, kuriuos verta žinoti moterims, svarstančioms galimybę pasinaudoti šia procedūra.

Krūtų pakėlimas

 

Šios operacijos metu yra performuojamos pradinės formos netekusios krūtys, pašalinama perteklinė oda ir įtempiami aplinkiniai audiniai. Taip suformuojamas naujasis krūtų kontūras. Dažniausiai tokia procedūra atliekama brandesniame amžiuje, kai būna įvykę tam tikri audinių pokyčiai, dėl kurių krūtinė praranda jaunatvišką formą, stangrumą ir oda praranda tamprumą.

Po plastinės operacijos moteris gali džiaugtis atjaunėjusia figūra, kuri gali paskatinti ir didesnį pasitikėjimą savimi. Kai kuriais atvejais pakėlimas gali būti atliekamas ir jaunesniame amžiuje, norint ištaisyti krūtinės asimetriją.

Krūtų didinimas

 

Priežastys, kodėl moterys ryžtasi šiai procedūrai gali būti skirtingos, tačiau viena pagrindinių – natūraliai mažas krūtinės dydis. Kai kurioms moterims ar merginoms tokia išvaizda kelia nepasitikėjimą savimi ir mažina savivertę. Kitais atvejais ši operacija atliekama pacientėms, kurios neteko krūtinės dėl onkologinės ligos. Tai itin jautrūs atvejai, o šis sprendimas padeda bent jau iš dalies pašalinti ligos pėdsakus.

Krūtų didinimo metu naudojami implantai, kurie gali būti įvairių rūšių – tiek iš natūralių, tiek iš sintetinių, tokių kaip silikonas ir pan., medžiagų. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tokia procedūra nėra amžina – norint išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą, ateityje gali reikėti pakeisti implantus.

Krūtų mažinimas

 

Dažnai atliekamas ne tik krūtų didinimas, bet ir mažinimas. Šią operaciją renkasi moterys, turinčios itin didelę krūtinę ir dėl to patiriančios diskomfortą. Procedūros metu yra pašalinamas dalis riebalų, kitų audinių ir odos. Taip pat gali būti sumažinta ir perkelta spenelio vieta – taip sukuriamas proporcingas vaizdas. Pakankamai dažnai ši plastinė operacija atliekama kartu su pakėlimu, todėl rezultatas būna išties džiuginantis.

Kad ir kokios išvaizdos problemos jus kankintų, verta imtis veiksmų – juk gera išvaizda svarbi ne tik dėl estetikos, bet ir geros savijautos. Tinkamai parinkta plastinė operacija gali būti puikus būdas kompleksams įveikti ir proga pradėti džiaugtis savimi.