Pasitelkite galingiausią savo ginklą – moteriškumą

November 2, 2017
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris
0 530 0
Pasitelkite galingiausią savo ginklą – moteriškumą

Nuo seno net mažoms mergaitėms pasakojama, kad suknelės – tai moteriškumo simbolis. Visgi dažnai šis drabužis ištraukiamas iš spintos tik šiltomis vasaros dienomis, o dažnai ir tik šventinėmis progomis. Vos atėjus žvarbesniems orams, sukneles keičia patogumo viršūnėje sėdintys džinsai ir marškinėliai. Tačiau stilingai, patogiai ir moteriškai galima jaustis ir šaltuoju sezonu. Kokias sukneles rinktis rudenį ar žiemą?

Neslėpkite savo moteriškumo

Tai, kad moterys vis dažniau renkasi dėvėti kelnes vietoj suknelių ir sijonų, labai priklauso nuo vis greitėjančio gyvenimo tempo. Ne veltui, jau ne pirmi metai iš eilės, vienas mėnuo skelbiamas „Mėnesiu be kelnių“. Tokia akcija skatina kiekvieną moterį atsigręžti į savo prigimtį, ištraukti iš spintos sijoną ar suknelę ir atskleisti savo moterišką žavesį.

Suknelės bei sijonai dabar tampa drabužiu, kuriuo moteris puošiasi tik išskirtinėmis progomis. Tuomet jos nori atrodyti puošniai, žaviai ir traukti aplinkinių žvilgsnius. O kodėl to nesinori kasdien? Suknelė yra tas drabužis, kuris moteriai gali pridėti pliūpsnį pasitikėjimo savimi bei pakelti jos savivertę. Moteriška energija pulsuojanti mergina traukia aplinkinių akis ir skleidžia pozityvą. Todėl norint jaustis ne tik žavingai nevertėtų slėptis judesius dažnai varžančiuose džinsuose.

Kokias sukneles rinktis šaltuoju sezonu?

Tai, kad už lango pliaupia nuolatiniai lietūs, o plaukus velia šiaurinis vėjas, nereiškia, kad suknelės turėtų gulėti pačioje spintos gilumoje. Suknelė nėra būtinai vienam sezonui skirtas drabužis, o platų pasirinkimą šaltajam sezonui galima rasti internetinėje suknelių parduotuvėje „Stilingai.lt“. Tikra tiesa, kad stilingai ir moteriškai galima jaustis kasdien.

Atvėsus orams rekomenduojama slėpti plonų audinių sukneles trumpomis rankovėmis. Tegul pirmą eilę spintoje užima šiltos, megztos ar storesnio audinio suknelės. Šilumą ir komfortą garantuos masyvus suknelės kaklas, ilgos rankovės, stori siūlai. Šaltuoju sezonu sukneles rekomenduojama dėvėti su pašiltintomis tamprėmis ar storesnėmis, daugiau denų turinčiomis, pėdkelnėmis.

Nepamirškite spalvų, šios įkvėps Jums gyvumo ir teigiamų emocijų. Tai neturi būti tik proginis drabužis. Raskite progą kasdien užsivilkti suknelę ir atskleiskite savo moteriškumą. Internetinėje parduotuvėje „Stilingai.lt“ galite rasti tiek progai, tiek kasdienai skirtų suknelių, kurios leis Jums jaustis ne tik patogiai, bet ir žaviai.