Nauji apatiniai: malonumas tau ar jam?..

February 17, 2014
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris
0 2759 0
Nauji apatiniai: malonumas tau ar jam?..

Gali dabar nežiūrėdama pasakyti, kokios spalvos apatinius dėvi? Pameni, kada paskutinį kartą pirkai kažką naujo? Kažką ypatingo?.. Spintos stalčius, tikriausiai, lūžta nuo begalės atsibodusių kelnaičių. Ryte dar net neatsimerkusi išsirenki pirmas pasitaikiusias, o kai kurios taip ir užsilieka gulėti dugne per amžius. Žinai, kad raudoni apatiniai neša sėkmę? Gal verta būtų daugiau dėmesio skirti tam, kas tiesiogiai liečia tavo intymiausias kūno vieteles, bet ne visada maloniai džiugina akį.

Savaime suprantama, jog apatinius reikia derinti su viršutiniais drabužiais: nuo formos, spalvos iki tekstūros. Žinoma taip, kad išryškėtų ne patys apatiniai, o tavo privalumai… Čia jau kiekvienai pagal skonį ir apvalumų kalibrą. Galbūt gili liemenėlės iškirptė prašyte prašosi liemenėlės su pagalvėlėmis, o pilvuką prispaudžiančios kelnaitės, po lengva, prigludusia suknele, akimirksniu priartins tavo figūrą arčiau tobulybės. Nepamiršk, kad kai pasilenksi su žeminto liemens džinsais, tvarkingi nėriniai atrodys geriau, nei nuskalbtas trikotažas. Kita vertus, moteris visada privalo būti tvarkinga, todėl jokių skylučių, jokių dėmių… Ir taip, reikia nuolat būti pasiruošus nusirengti. Ne tik medicininei apžiūrai.

Vyrai – paprasti, jų dėmesį patraukti užtenka subtiliai (na, kartais ir begėdiškai) kyšančių mažyčių nėrinukų ar tiesiog ryškių spalvų (ne, jokios persikinės: juoda, balta, raudona), o jei dar viršus dera su apačia, atrodo, kad gražiai pasistengta. O kas jei pasistengtum rimčiau?..

Jeigu eilinio savaitgalinio apsipirkimo metu įsitemptum savo Brangiausiąjį į apatinio trikotažo skyrių siurprizas nebūtų sugadintas. Veikiau būtų nuostabi įžanginė dalis, net jei vos pro užuolaidos tarpelį galėtų matyti, faktiškai viešoje vietoje apnuogintą, tavo kūną, o jo vaizduotėje spėtų prasisukti to legendinio, išsvajoto sekso persirengimo kabinoje scenarijus – dar vienas taškas tavo naudai. Žinoma, patarėjas jis gal ir ne pats geriausias, tačiau džiaugsis žinodamas, kad įsigijai šį tą atsižvelgdama į jo vyrišką nuomonę. Rodos, tik tiek (nes apatinių juk šiaip ar taip visad reikia), o laikrodinis mechanizmas atominiam sprogimui paleistas. Gali neabejoti, kad kiekviena laukimo minutė tvinksi jo gyslose ir kraujas plūsta būtent ten, kur reikia. Dabar jau viskas tavo rankose: ar grįžus namo numalšinti įtampą tiesiai ant virtuvinio stalo, ar ramiai išdėlioti pirkinius ir pirmiausia patenkinti skrandį. Galbūt kiek vėliau užklupsi jį drybsantį ant sofos prieš televizorių, o gal tik prieš miegą pasirodysi vonios kambario tarpduryje, kaip kokia deivė iš erotinio sapno ir leisi jam tave pažinti iš naujo. Taip, juk ne tik Kalėdos – norų išsipildymo metas, nors ir iki jų laukti.

Galiausiai, svarbiausiai ne tai, ką tu dėvi, o kaip tai verčia tave jaustis. Juk ir po kasdieniais mėlynais džinsais apsimautos šilkinės kelnaitės gepardo raštais, gali pažadinti žvėriūkštį tavyje. Ne vien to Vienintelio džiaugsmui, bet ir akims tų, kurie nė progos neturi pagalvoti apie tavo apatinius, jei tik tas rytinis ritualas įžiebia tavo veide ryškesnę šypseną. Beliko atrasti, Merlin Monro įkvėpti drabužėliai, „Triumpf“ logotipas ar tiesiog raudonos vyšnios ant juodos liemenėlės turi galią pakelti tau ūpą.

Dar vienas greitas ir karštas receptas pa(si)kelti ne tik nuotaiką: korsetai, keliaraiščiai, šilkinės kojinės… Faktiškai visa tau prieinama ir priimtina kabareto amunicija. Šokti nebūtina, bet jei sugebi… Juk ir kaimynė Danutė, ir teta Pranutė žino Viktorijos paslaptį, kuri padeda atskleisti intymiausius moteriško žavesio atspalvius, o jų tikrai daugiau, nei penkiasdešimt. Pamiršk, jei nedžiugina tai, ką matai veidrodyje ir prisimink, kad kai kam esi Likimo dovana, o dovanas malonu gauti supakuotas, tad jei jau atsiduoti, tai įspūdingai, ne? O kodėl gi ne? Juk gyveni kartą ir 24/7 būti ta pačia skudurine Onute – nuobodu, kai pati žinai, jog gali atlikti bet kurį kitą pasirinktą vaidmenį. Fantazija neturi lubų, o tiek karnavalinių kostiumų, tiek sekso prekių parduotuvių durys suaugusiems plačiai atvertos, jei tik norisi kartais prisiartinti slapčiausias svajones.

Na, tai jau žinai, ką dėvėsi rytoj? Nepamiršk: žydėsi tu, žydės viskas aplinkui, net jei gėles matysi tik tu viena, savo vonios veidrodžio atspindyje.

Monu

, , , , ,