Motociklininkių aprangos pasirinkimas: misija įmanoma

June 10, 2018
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris
0 168 0
Motociklininkių aprangos pasirinkimas: misija įmanoma

Motociklu skriejantys vyrai – įprastas vaizdas. Atrodo, kad į jų komfortą orientuojama viskas – nuo motociklų sėdynių iki kelnių dizaino. Iš tiesų toks įspūdis yra klaidingas. Moto apranga moterims tikrai egzistuoja, ir ją rasti nėra sunku. Pateikiame kelis patarimus, kaip atrasti tobulą šių specializuotų drabužių komplektą.

Pirmiausia – dydis

Motociklininkėms skirta apranga elektroninėse parduotuvėse retai kada pateikiama atskirai. Tačiau tai – jokia problema. Pradėjusi dairytis reikmenų, tiesiog pažvelkite į paieškos meniu: čia tikrai turi būti pateikta galimybė atsirinkti prekes pagal dydį. Jų dizainas retai kada būna įliemenuotas, tačiau tai nėra problema.

Verta pastebėti, kad ne visuomet specializuotos aprangos dydis turi atitikti dėvimą įprastai. Drabužiai neabejotinai yra įvaizdžio, stiliaus dalis. Tačiau pirmiausia jie turi būti funkcionalūs, patikimi. Todėl besimatuodama pasirinktą drabužį, atkreipkite dėmesį į kelis dalykus:

  • Apsaugų vietą. Apsaugos – ypatingai svarbi detalė, nes jos apsaugo sąnarius, kitas lengvai pažeidžiamas vietas. Įsitikinkite, kad jos yra ten, kur ir turi būti. Nesirinkite striukės ar kelnių, jei apsaugos nėra prigludusios – tokiu atveju saugumas negali būti užtikrintas.
  • Drabužių prigludimą. Norisi, kad moto apranga moterims būtų patraukli. Tačiau pernelyg prigludusio drabužio pasirinkimas – didelė klaida. Jei drabužis per mažas, jis gali varžyti judesius ir atidengti, pavyzdžiui, riešus, kaklą, kulkšnis, juosmenį. Panašiu nepatikimumu gali pasižymėti ir pernelyg dideli drabužiai.
  • Rankovių ir klešnių ilgį. Rankovės turi būti pakankamai ilgos, kad jų kraštą galėtų uždengti pirštinės. Panašus principas taikytinas ir vertinant klešnių ilgį: jos visada turi būti uždengtos batais.

Jei specializuotą aprangą perkate pirmą kartą, vertėtų akcentuoti, kad ji neturi būti visiškai patogi. Tam tikras diskomforto lygis, keliamas prigludusių apsaugų ar apykaklės, – normalu. Prie to tiesiog įprasite.

Dizaino vilionės – taip pat vertos dėmesio

Gana sudėtingas drabužių pasirinkimas nereiškia, kad moto apranga moterims negali suteikti pasitikėjimo savimi, patrauklumo. Dizaino atžvilgiu asortimentas išties platus – skiriasi tiek drabužių spalvos, tiek siluetas. Vis dėlto reikėtų įsitikinti, kad modelių įvairovė taip pat pasižymi praktiškumu.

  • Prisiminkite, kad ryškios spalvos yra pastebimos lengviau. Ryškių spalvų detalės – didelis privalumas. Vis dėlto visa ryškiaspalvė apranga gali tiesiog blaškyti kitų eismo dalyvių dėmesį, varginti jūsų pačios akis.
  • Kišenės – detalė, kurią dievina daugelis moterų. Jų specializuotoje aprangoje tikrai reikia. Puiku tai, kad kišenes taip pat galite panaudoti figūros privalumų ryškinimui. Pavyzdžiui, jei jūsų sėdmenys apvalaini, rinkitės kelnes su didelėmis užpakalinėmis kišenėmis.
  • Diržai, kitos detalės. Diržai – ideali priemonė drabužio dydžiui pareguliuoti ir liemeniui pabrėžti. Taip pat verta rinktis galimybę reguliuoti rankogalių siaurumą. Praverčia uždaro tipo užtrauktukai ir sagos, stilingi atšvaitai.

Teiginys, kad moto apranga moterims – retenybė, yra paprasčiausias mitas. Elektroninių parduotuvių pasiūla lengvai įrodo, kad motociklininkių drabužiai gali būti saugūs ir stilingi. Nebereikia rizikuoti vilkint džinsus ir paprastą striukę – komfortas, saugumas ir grožis tikrai yra suderinami.