Minimalistiniai žiedai – greita mada ar dėmesio vertas reiškinys?

August 16, 2017
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris
0 669 0
Minimalistiniai žiedai – greita mada ar dėmesio vertas reiškinys?

Minimalizmas – tai atėjusi ir rodos taip greit neketinanti išeiti tendencija. Klasikai, elegancijai ir originalumui prilyginama stilistika turi išskirtinį „švarų“ linijinį, ornamentinį braižą, kuris pateisina daugelio, stilių vertinančių žmonių poreikius.

Kokie minimalistinių papuošalų privalumai?

• Tokio dizaino žiedai, auskarai ar kiti juvelyriniai dirbiniai nėra valdomi laiko, todėl gerai atrodo net ir po keleto dešimtmečių.
• Minimalizmas įkūnija eleganciją, todėl tokio stiliaus papuošalai tinka bet kokio amžiaus merginoms ir moterims.
• Labai dažnai tokio stiliaus juvelyrika yra pateikta kitaip. Trumpiau tariant juvelyrai ieško naujų formų, pateikimo ir apipavidalinimo dizainų, todėl tokie papuošalai yra originalūs ir išskirtiniai.
• Tokie papuošalai neužgožia ne tik jūsų natūralaus grožio, bet tik jį paryškina. Tai labai subtilus bendrą jūsų stilių papildantis aksesuaras, kurio vertė matuojama ne gaminio dydžiu, o jo estetika.

Fashiongold“ specialistai – minimalizmo tendencija nėra laikina

Kaip teigia vienų didžiausių juvelyrikos namų atstovai – minimalizmo mada nėra trumpalaikė. Nors ji tinka be išimties visiems, tačiau minimalistiniai žiedai labiau yra mėgstami jaunesnio amžiaus moterų, jie neapkrauna ir yra, tarsi, nepastebimi, tačiau be jų visas stiliaus derinys atrodo nebe taip.

Populiariausių metalų gaminti minimalistinius papuošalus negalima išskirti, jie tokie patys, kaip ir klasikinės juvelyrikos dirbiniai. Visgi, jų išskirtinumas kitoks pateikimas. Labiau orientuojamasi į matinį metalo apdirbimą, tam tikrų dekoratyvių detalių sukūrimą, kampuotumą ir kitokias smulkias detales, kurios papuošalus padaro išskirtinius, tačiau tuo pačiu paprastus.

Grožis slypi paprastume

Minimalizmą dievinantys žmonės dažniausiai yra tie, kurie į viską žiūri paprasčiau ir ieško originalumo paprastuose dalykuose. Būtent į tai yra orientuoti ir minimalizmo kūrėjai, kurie atsižvelgia ne tik į mados tendencingumą, bet ir potencialių klientų poreikius.

Minimalizmas stokoja spalvų, tačiau nereiškia, kad juvelyriniai dirbiniai turi būti nuobodūs ar negali būti prabangūs. Specialistai patikina, kad minimalizmas perduoda – subtiliai įformintos prabangos žinutę. Pavyzdžiui, žiedai turi juodojo deimanto akutę.

Nuo perteklinės informacijos ir perdėto blizgučių žėrėjimo pavargusi visuomenė atsigręžia į minimalizmą, kur ir randa savo saugų uostą – „švarioje“ ir nesudarkytoje juvelyrikoje.