Laiko patikrinta meditacinė masažo terapija

December 31, 2013
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris
0 1857 0
Laiko patikrinta meditacinė masažo terapija

Nors šiuolaikinės masažo klinikos neprimena, 5000 metų senumo Indiškų Ajurvedos tradicijų, jos išlaikė panašias tradicijas ir natūralios, gydomosios terapijos principus. Nors senoji holistinė medicinos sistema rėmėsi dieviškuoju pagrindu ir iš kartos į kartą perduodamomis patirtimis, šiuo metu ji tapo gyvenimo būdo dalimi. Sveikame kūne vis dar sveika siela. Mes stengiamės prailginti savo gyvenimo trukmę, renkamės ką valgom, kokiu transportu važiuojam ir kuo gydomės. Galbūt masažai tradiciškai suvokiami kaip turtingųjų privilegija, šis malonumas, arba būtinybė tampa neatsiejama fizioterapijos dalimi.

Masažo klinikos skirtos tiek sveikatai, tiek ir sielos malonumui. Ajurvedos terapijos principas, tai gyvenimas harmonijoje su aplinka. Todėl fizinės ir psichinė pusiausvyros suradimas, laikomas tiesiausiu keliu į natūralų išgijimą. Ajurvedinę filosofiją sudaro vaistažolės, kvapų, spalvų, garso ir prisilietimų terapijos. Šią laiko patikrintą patirtį, gal kiek kitaip pateigdami, renkasi ir SPA grožio centrai. Nuo Japonijos vienuolių, antikinės Graikijos atletų ir Romėnų viešųjų maudynių iki 20 amžiuje iš naujo atgimusios gydymo natūraliais būdais tradicijos. Dabartinės masažų praktikos jungia ne vieną natūralaus gydimo metodiką, tačiau fizinė ir emocinė pagalba ir gyvenimo kokybės gerinimas, išlieka svarbiausiu masažų terapijos tikslu.

Tačiau kokie yra esminiai prisilietimų terapijos privalumui?

Nuo specifinių skausmų sumažinimo iki viso kūno atpalaidavimo. Besiskundžiantys sąnarių ir raumenų skausmu pagalbos gali ieškoti masažo klinikose. Sumažinti įtampai taikomas minkštųjų audinių masažas-spaudimas. Tačiau pats masažas veikia ne tik tiesiogiai, bet ir stimuliuoja smegenis, priversdamas išskirti endorfinus, kuris laikomas natūraliu vaistu nuo skausmo. Be tiesioginio masažisto prisimetimo, taikomos ir karštų akmenų, ar kitų šildymo būdų terapijos. Tokia terapija atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir panaikina skausmingus spazmus.

Masažo terapijos padeda kovoti su depresija, nerimu ir stresu. Norėdami užsimiršti ir visiškai atsipalaiduotu nuo kasdienių problemų rinkitės masažo pasaugas. Aromaterapijos ir prisilietimo terapijos taikymas padės atsipalaiduoti ir mėgauti ramybe.

Šaltasis sezonas su pabjurusiu oru atsineša ir virusines ligas. Norėdami apsisaugoti nuo gripo, turite stiprinti savo imuninę sistemą. Tam tikrų taškų spaudimas gali išjudinti limfinę sistemą ir paskatinti paties organizmo kovojimą su toksinais. Masažas tampa papildu gydantis nuo ligų, o ne vaistų pakaitalu. Prisilietimo terapija sustiprina ir palaiko mūsų organizmą ir tampa savotiška prevencija nuo tam tikrų chroniškų ligų.

Po stiprių traumų ir lūžių, masažai taikomi kaip greitesnio gijimo priemonė. Geresnė kraujotaka yra atsakinga už spartesnį gijimą po traumų, tačiau tokia terapija skatina ir geresnę medžiagų apykaitą. Nenuostabu, jog ir sportininkai prieš svarbias varžybas, (kaip antikinės Graikijos atletai), dažnai pasirenka masažo terapiją. Juk greitesnė kraujotaka geriau aprūpina raumenis deguonimi, kas padidina sportininkų ištvermę ir jėgą.

Žinoma kiekvienam tinka skirtingos masažo technikos. Viskas priklauso nuo jūsų ligų ir poreikių. Tačiau prisilietimo galia nenuginčijama ir laiko patikrinta.

http://www.biogrozis.lt/

, , , , , , , ,