Kaip nustebinti partnerį šį kartą?

August 28, 2018
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris
0 120 0
Kaip nustebinti partnerį šį kartą?

Kasdieniai darbai ir monotonija gali priblėsinti net ir aistringiausius santykius. Vertėtų pasistengti atgaivinti priblėsusius santykius jums patraukliais būdais. Pasikalbėkite su partneriu ir galbūt šie patarimai jums taps raktu į naują aistrų pasaulį.

Šviesos

Kodėl jūsų seksualūs naktinukai turi būti slėpiami tamsoje? Paįvairinkite savo seksualinį gyvenimą tiesiog įjungdami šviesą. Taip galėsite stebėti, kaip abu patiriate malonumą. Tai yra dar maloniau nei skamba.

Mastubacija

Pabandykite pamaloninti save priešais partnerį. Tai jus abu dar labiau sujaudins ir privers patirti dvigubą malonumą.

Kita vieta

Išdrįskite pasimylėti netradicinėje vietoje – tai gali sujaudinti. Jausmas, kad tave pričiups, gali atskleisti naujų potyrių. Svarbiausia, įsitaisykite patogioje erdvėje, kurią lengva greitai palikti. Viskas priklauso nuo jūsų aistrų lygio.

Vibratorius

Išbandykite vibratorius, skirtus poroms. Jie stimuliuos tiek jūsų, tiek jūsų partnerio jautras zonas. Jeigu neturite vibratoriaus poroms, tiks ir paprastas – maloni stimuliacija gali sužadinti aštrius potyrius.

Sekso žaislai

Seksualūs naktinukai ir  sekso žaisliukai gali paįvairinti jūsų ir partnerio fantazijas. Galbūt jums verta išbandyti antrankius ar akių raištį? Juk su paslaptimis seksas tampa daug įdomesnis.

Pokalbis

Seksualinį gyvenimą gali paįvairinti ir atviras intymus pokalbis – galbūt jūsų partneriui patinka kalbėti nešvankiai ar pasidalinti pikantiškomis mintimis? Paatviraukite vienas su kitu – net ir kalbos gali sujaudinti labiau nei prisilietimai.

Masažas

Jeigu mylitės rečiau, nes esate pavargę, pasimėgaukite vienas kito masažu. Taip atgausite jėgas, o intymus prisilietimai sužadins norą mylėtis. Masažui galite naudoti lubrikantą arba specialų aliejų.

Oraliniai malonumai

Oralinis seksas puikiai tinka monotonijai prablaškyti. Tegul jus puošia seksualūs naktinukai, kurie sugundys jūsų partnerį ir apdovanokite jį oraliniu seksu.

Pozos

Išbandykite naujas sekso pozas, kurios padės stimuliuoti kitas zonas, suteikiančias malonumą. Pabandykite ką nors netradiciško ir drąsaus – svarbiausia, kad jaustumėtės gerai ir mėgautumėtės.

Filmai

Jeigu jus jaudina ertoniai filmai, pasitarkite su partneriu – galbūt jis norės kartu su jumis susijaudinti stebint intymias scenas. Išradingieji gali ir pabandyti atkartoti pamatytas patikusias pozas iš filmo.

Pažaiskite

Galbūt jus prablaškytų žaidimai? Jei namuose turite stalo žaidimų, o dar geriau seksualių, nusirenkite nuogai ir pabandykite su partneriu tiesiog pažaisti. Stebėkite, kiek ilgai galėsite ištverti nepamylavę savo partnerio.

Seksas yra būtinas atgaivinti ryšį su jūsų partneriu. Seksualūs naktinukai ir keletas naujų idėjų gali būti naudingesnės nei atrodo – kartais reikia tiek nedaug, kad įprastas suartėjimas sujaudintų iš naujo.