Kaip atgaivinti seksualinį poros gyvenimą?

November 13, 2017
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris
0 676 0
Kaip atgaivinti seksualinį poros gyvenimą?

Bėgant laikui poros seksualinis gyvenimas gali tapti nuobodus ir pilkas, tačiau čia įsileisti rutinos nevalia. Lytinių santykių paįvairinimui galima pabandyti keisti vietą kambaryje, išbandyti įvairesnes sekso pozas arba sekso žaisliukus ir priemones, skatinančias stipresnius pojūčius. Kokios sekso prekės yra vienos populiaresnių bei ką pasitelkti, kad miegamajame nebūtų nuobodu?

Intymios prekės moterims

Pirmiausia pakalbėkime, ką būtų galima pasiūlyti moterims, kurios pajuto, kad lytiniai santykiai nebe tokie kaip anksčiau, o visi seksualiniai žaidimai atrodo neįdomūs ir nuobodūs. Kartais lytinis gyvenimas suprastėja ne dėl to, kad viskas atrodo išbandyta, o dėl sveikatos problemų. Tad jei pajutote, kad lytinių santykių metu juntate nemalonius pojūčius, o sueitis tapo skausminga, siūloma išbandyti lubrikantus. Šie padės išvengti nemalonių pojūčių.

Kalbant apie įdomesnes priemones, kurios skirtos būtent lovos gyvenimo paįvairinimui, tokios sekso prekės kaip vaginaliniai kamuoliukai ar seksuali apranga, yra vienos populiaresnių. Erotiniai apatiniai ne tik verčia moterį pasitempi ir jaustis daug patrauklesne, bet ir įžiebia ugnelę partnerio akyse. Tokios detalės gali pagyvinti net siaubingai nebeįdomius santykius. Minėti vaginaliniai kamuoliukai taip pat yra vienos iš perkamiausių moterims skirtų sekso prekių. Jų pagalba kiekviena moteris gali mėgautis tokiomis karščio, aistros ir malonumo bangomis, kad nebandžiusios gali tik pavydėti.

Sekso prekės vyrams

Siekiantiems pagyvinti seksualinius santykius, išbandyti įvairias priemones siūloma ne tik moterims, bet ir vyrams. Štai pavyzdžiui, penio žiedai ar movos. Būtent tokio tipo sekso prekės padeda vyrams prailginti erekciją, o malonumo suteikia abiems pusėms. Penio žiedai gali būti vibruojantys ar apspaudžiantys. Ir nors iš pradžių skamba ganėtinai nepatogiai, spalvų į lytinį poros gyvenimą įneš tikrai gerokai daugiau.

O štai kalbant apie penio movas, tai dar vienas įmantrus lytinio gyvenimo priedas, kurio pagalba vyras gali padidinti penio apimtis, o skirtingi movų paviršiai suteikia daugiau malonumą ir skirtingų pojūčių ir partnerei. Penio movos gali šiek priminti prezervatyvus, kurie taip pat gali būti labai įvairių paviršiaus tekstūrų, suteikiančių daugiau malonumo.

Neleiskite lytiniame gyvenime įsišaknyti rutinai. Jei pastebėjote, kad seksualiniai santykiai nebeteikia malonumo, išbandykite ką nors neįprasto ir naujo. Įvairios sekso prekės gali tapti nauja erotine pramoga, kuri atgaivins Jūsų santykius ir net gyvenimą lovoje.