Kad apsilankymas autoservise būtų sėkmingas

August 29, 2018
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris, Patarimai vyrams | Vyras
0 96 0
Kad apsilankymas autoservise būtų sėkmingas

Įsigijus tiek naują, tiek senesnio modelio automobilį, autoservisas yra būtinybė. Turite reguliariai transporto priemonę nugabenti į autoservisą patikrai  – juk taip saugote savo ir kitų gyvybes. Vis dėlto susidūrus su mechaniku būtina žinoti, į ką reikia atkreipti dėmesį pokalbio metu, kokius dalykus išsiaiškinti.

Būkite konkretūs

Profesionalus mechanikas tikrai atras automobilio gedimo priežastį, tačiau ir jūs negalite likti tik pasyvus klientas. Paaiškinkite, kada tiksliai pastebėjote gedimą, kokie keisti garsai sklinda iš variklio ir pan. Išsamus jūsų pokalbis su mechaniku gali sutaupyti nemažai laiko ir jūsų automobilis bus sutaisytas greičiau. Jei sugedo jūsų variklis, variklių remontas „Šalvis“ Kaune gali būti puiki išeitis gyvenantiems Lietuvos širdyje.

Klauskite

Nemaža dalis klientų, atvykusių į autoservisą tarsi bijo klausti, nepakankamai domisi – tiesiog atgabenamas automobilis ir norima sužinoti, kada galima atsiimti. Būtinai pasidomėkite, ar autoservise dirbantis mechanikas ieškos kitų gedimų, galbūt ruošiasi keisti kitas automobilio dalis, apie kurių susidėvėjimą net nesusimąstėte. Mechanikai tikrai pastebi skirtingų firmų automobilių esminės problemas, trūkumus ir privalumus – pasikalbėkite su specialistu, mechanikas tikrai noriai patars ir paaiškins.

Aptarkite išlaidas

Turbūt vienas svarbiausių aspektų taisant ir tikrinant automobilį, kaina. Išsiaiškinkite, kiek jums kainuos patikra ar sutaisymas, galbūt yra papildomų išlaidų, detalių, kuriuos būtina pakeisti. Neužmirškite, kad patyrę ir geri specialistai nesvarbu, ar tai bus „Šalvis“ variklių remontas Kaune, ar kitame mieste, tikėsis sumos, kuri atitiktų jų kompetenciją.

Išsiaiškinkite priežastis

Jei jūsų automobilis turi konkretų gedimą, klauskite mechaniko, kas jį galėjo sukelti, ar tikėtina, jog gedimas kartotis, galbūt yra prevencinių priemonių, kurios užkirstų kelią nesklandumams. Nebijokite išsiaiškinti ir mechaninių terminų, kurios naudoja jūsų automobilį apžiūrintis specialistas – neretai profesionalai užmiršta, kad jiems įprasti techniniai žodžiai yra menkai suprantami kitiems.

Pasidomėkite, ką turite padaryti patys

Neretai automobilių vairuotojai net nekiša rankų prie mechanikos. Vis dėlto geri specialistai jums išaiškins, kokios jūsų pagrindinės pareigos prižiūrint automobilį. Kai kurie automobilio priežiūros aspektai yra tikrai elementarūs ir lengvi – pasikonsultuokite su mechaniku, kaip juos tinkamai atlikti. Prisiminkite, jog pastangų automobiliui turite skirti ir patys. Jei jus domina „Šalvis“ variklių remontas Kaune, specialistą, kuris jums patars, rasite nesunkiai.

Nepraleiskite susitikimo

Viena didžiausių klaidų – praleisti reguliarią automobilio patikrą arba dingus keistiems garsams, dūmams nuspręsti važiuoti toliau ir nesikreipti į specialistą. Rūpinkitės savo ir kitų gyvybe – ši aplaidi kaina gali išties daug kainuoti. Būkite rūpestingi ir reguliariai aplankykite patikimą mechaniką – geriausią rasti patikimą profesionalą, ir pas jį reguliariai lankytis.

Dabartiniai žmonės neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Jei jau nusprendėte jį įsigyti, būtinai pasiryžkite ir tinkamai juo rūpintis. Drąsiai bendraukite su mechaniku ir išsiaiškinkite gedimo priežastis – taip tinkamai prižiūrėti automobilį bus lengviau.