Ką vertėtų pradėti daryti, kad jaustumės seksualiai?

July 18, 2018
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris
0 105 0
Ką vertėtų pradėti daryti, kad jaustumės seksualiai?

Šiais laikais moterys ypač pasitiki savimi ir nebelaukia, kol vaikinas prieis prie jų. Vis dėlto tenka pripažinti, kad tai skirta ne kiekvienai. Ir nors norima jaustis seksualiai, kartais pereiti savo komforto zoną yra ypatingai sudėtinga. Sekso prekės miegamojo zonai irgi dažnai yra nepriimtinos, nors tai turėtų patobulinti lytinius santykius.

Kaip atrodyti „karštai“ kiekvieną dieną?

• Atrodykite gerai. Nors tai atrodo elementaru, vis dėlto rūbai, makiažas ir fizinis pasiruošimas yra svarbu. Dažnai būtent tuo ir sudomina kitą pusę. Aktyviai leiskite laisvalaikį bei nepamirškite sveikai maitintis. Pirmiausia būtina save mylėti ir tik tada vertėtų pradėti žvalgytis partnerio.

• Laikysena. Žmogus, kuris sugeba eiti taip, kad norima į jį atsisukti ir vėl pasižiūrėti, dažnai neatsigina dėmesio. Stovint tiesiai dažniausiai parodoma, kad jaučiamasi aukščiau ir geriau netiki. Net ir sėdint svarbu išlaikyti taisyklingą kūno pozą.

• Nebijokite. Gal flirtavimas ar naujų dalykų išmėginimas gali atrodyti sudėtinga, vis dėlto vertėtų nebijoti jaustis gerai. Sekso prekės gali įnešti daug įvairovės, todėl nebijokite leistis į paieškas. Romantika.lt siūlo platų asortimentą. Jei gėdijatės eiti į sekso parduotuves, šiuo metu galite apsilankyti el. parduotuvėse.

• Neatskleiskite savo nepasitikėjimo. Dažai žmonės taip jaudinasi, kad pamiršta, kad ir kita pusė gali ne visada jausti patogiai. Kartais nieko kito nebelieka, kaip apsimesti. Pasistenkite neparodyti, kad nepasitikite savimi. Šypsokitės, žiūrėkite į akis ir kitaip rodykite, kad baimės nejaučiate.

• Menas paliesti. Nors tai atrodo gana lengva padaryti, vis dėlto išmokti liesti nei per ilgai, nei per trumpai nėra taip ir paprasta. Jeigu žmogaus nelabai pažįstate, prisilietimas gali reikšti, kad jis jus domina. Geriausia prisiliesti prie rankos.

• Būkite paslaptinga. Erotika dažnai asocijuojasi ne su nuogumu, bet gebėjimu sukurti tam tikrą magiją. Sekso prekės gali tikrai įnešti šios magijos. Savo antrai pusei pasakius, kad norima išmėginti kažką naują galite tikrai įkaitinti miegamąjį. Vis dėlto geriausia nebijoti jau turėti nupirktas prekes ir nustebinti nieko nepranešus. Jei norite palikti įspūdį kitam žmogui, pasistenkite per daug apie save neatskleisti. Būkite linksma bei drąsiai klausinėkite provokuojančių klausimų.