JAI. Besiruošiant stilingam dviračių sezonui

February 10, 2015
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris
0 5508 0
JAI. Besiruošiant stilingam dviračių sezonui

Sėdėti  internete velniškai smagu ir įdomu, tačiau ant dviračio – dar ir sveika! O kur dar malonumas pralėkti pro naktinį miestą su vėjyje plazdančia mėgstamiausia suknele. Ypač, jei mini madingą „retro“ stiliaus dviratį, kuris tiesiog sukurtas derėti kartu su tavo mylimiausia skrybelaite. Be abejonės, mindama šį gražuolį neliksi nepastebėta, nes netradicinio silueto – gulbės formų dviratis – iškart pritrauks aplinkinių žvilgsnius.

Be to, važiuodama su šiuo dviračiu jautiesi ypatingai, nes žinai, kad tu ir tavo dviratis kuria savitą gyvenimo istoriją. Retro dviračius prieš keletą dešimtmečių išpopuliarino didžiuosiuose pasaulio miestuose raižę laikraščių išvežiotojai ir pašto kurjeriai. Tokius dviračius jie pasirinko todėl, kad šie buvo itin pigūs, paprasti bei tvirti. Taip retro stiliaus dviračiai  paplito visame pasaulyje.

Taip pat, jeigu dievini malonius bei romantiškus pasivažinėjimus Tau šis dviratis kaip tik. Jis garantuoja komfortišką vertikalią sėdėseną ir lengvą minimą. Tu net nustebsi, kad taip greitai gali pasiekti savo kelionės  tikslą. Tikriausiai, kad Tu šį klasikinį dviratį pamilsi iš pirmo žvilgsnio. Tave sužavės retro stiliaus dviračio pagrindiniai atributai: banguotos, gulbės linijos rėmas, aukštas vairas, originalus pintas krepšys dviračio priekyje, senoviniai dideli ratai bei iš filmų apie tarpukarį atmintin įstrigę žibintai. Toks išraiškingas gerai riedantis išskirtinis gražuolis gali tapti  tavo geriausiu draugu bei  kasdieniniu pagalbininku.

Tu iškeitus savo įprastą automobilį į madingą retro stiliaus dviratį nustebinsi net geriausius savo draugus ir jiems parodysi sektiną elgesio pavyzdį. Pasirinkusi šią ekologišką transporto priemonę ne tik atiduosi duoklę gamtai, bet ir pademonstruosi nepriekaištingą išskirtinį savo įvaizdį. Taigi nebūk tarp tų, kurie mina šiaip bet kokį dviratį, mink būtent tau specialiai subalansuotą „Retro“ stiliaus dviratį!
www.bikko.lt