Išvaizdos įtaka santykiams – didžiulė

July 25, 2019
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris
0 37 0
Išvaizdos įtaka santykiams – didžiulė

Kad ir kaip nesinorėtų tuo tikėti, tai, kaip atrodome ir jaučiamės turi milžiniškos įtakos kone visoms mūsų gyvenimo sritims. Darbas, draugai, finansai – vos keli pavyzdžiai. Jei stipriai kompleksuojame, laiku neįdėti krūtų implantai gali netgi sugadinti santykius su partneriu. Tad ką daryti, kad kaip moterys džiaugtumėmės ir savimi, ir santykiais?

Pirmiausia – požiūrio analizė

Kartais esame nepatenkintos viskuo. Nesvarbu, ar veikia priešmenstruacinis sindromas, ar tiesiog nesiseka, tvyro bloga nuotaika, slegia rūpesčiai. Tomis dienomis ar net savaitėmis nenorime nieko – nei gražių drabužių, nei batelių, nes viskas, atrodo, tiesiog netinka. Tačiau nereikia bijoti keistis.

Jei pastebite, kad viskas tiesiog netenkina, būtinai ieškokite priežasties. Įveikusios ją pasijusite geriau ir nė nereikės kažkokių didesnių pokyčių. Visai kitas reikalas, jei net ir pašalinus galimas priežastis vis tiek jaučiatės blogai. Nepatinka randai, nes juos visi pastebi? Pašalinkite juos. Krūtys nuo pat paauglystės netenkina nei dydžiu, nei forma? Padės atidžiai pasirinkti krūtų implantai.

Ar specialistų pagalba – blogai?

Jei išties rūpinatės santykiais, privalote rūpintis ir savimi. Visapusiškai. Tai reiškia, kad reikia sekti savo nuotaikas, stebėti, kas nepatinka, ir ties tuo dirbti. Jei visgi paaiškėja, kad kūno pokyčiai nėra eilinis kaprizas, trunkantis kelias dienas – pirmyn, laikas tikriems pokyčiams.

Tinkamai pasirinkus specialistus viskuo pasirūpinti bus tikrai lengviau. Žinoma, idėją palaikyti turi ir antroji pusė. Paaiškinkite partneriui, kad operacija ar procedūra nėra vienadienė užgaida, kad jau seniai apie tai galvojate ir jaučiate, jog tai padės pasitikėti savimi, drąsiau elgtis, skatins atvirumą.

Tik nepatikėkite paties darbo bet kam. Ir krūtų implantai, ir sėdmenų korekcija, ir bet kas kita turi būti atlikta rūpestingai. Tad neskubėkite besirinkdamos specialistus, kliniką. Paskirkite laiko kelioms konsultacijoms, kurių metu pamatysite galimus rezultatus, aptarsite, kas tinka geriausiai.

Kūnas, kuris pateisina mūsų pačių lūkesčius ir atitinka individualius grožio standartus – tai, kas pradžiugins ir pačią, ir antrąją pusę. Atidžiai įvertinkite poreikius, pasikalbėkite apie tai su vaikinu ar vyru ir kreipkitės į ekspertus: juk geri santykiai to tikrai verti.