Kur slypi laimingų poros santykių paslaptis?

September 18, 2018
Kategorija: Patarimai moterims | Moteris, Patarimai vyrams | Vyras
0 104 0
Kur slypi laimingų poros santykių paslaptis?

Apie poros santykius, ką daryti ir ko nedaryti, kalbama taip dažnai, kad gali pasirodyti, jog daugiau apie tai kalbėti jau tikrai nebereikia. Tačiau iš tiesų – reikia ir net labai. Dažnai daugeliui kyla klausimas, na kurgi slypi ta laimingų santykių paslaptis? Ką daryti, kad tie santykiai vystytųsi, bręstų ir abu poros nariai būtų laimingas? Anot psichologų ir gydytojų, įtakos šioje sferoje turi ne tik bendravimas, bet ir seksas.

Kuo čia dėti lytiniai santykiai?

Anot specialistų, seksas yra vienas iš tų dalykų, kurie kartais yra tiesiog svarbesni nei meilė ir nuolatinis bendravimas. Nes lytinis gyvenimas taip pat yra bendravimas, be to tikrai ne šiaip sau atsidaro ir įvairiausios sekso žaisliukų ir papildomų, malonumą skatinančių dalykėlių parduotuvės. Štai, pavyzdžiui, elektroninė erotinių prekių parduotuvė „Romantika“. Anot čia dirbančių specialistų, santykių laimingumo koeficientas kaip tik labai dažnai priklauso nuo lytinio gyvenimo kokybės. Kuo ši žemesnė, tuo daugiau ir santykiuose atsiranda problemų, aspektų, dėl kurių tik ir norisi susipykti.

Tiesa tokia, kad tikėtis gražių, romantiškų ir malonių santykių poroje, kurios gyvenime nėra sekso yra tiesiog neįmanoma. Nes lytinis gyvenimas yra stipriai susijęs su žmogaus organizmo hormonine veikla. O šie turi sąsajų su žmogaus nuotaika, nusiteikimu. Dažnai pastebima, kad po gero sekso abiejų partnerių nuotaika stipriai pakyla, į visas problemas žvelgiama paprasčiau ir lanksčiau. Visas gyvenimas atrodo daug lengvesnis, o iššūkiai – įveikiami.

Kaip spręsti lytinio gyvenimo problemas?

Bendravimas yra viena, pykčius dažnai atrodo daug lengviau išspręsti, tačiau kai susiduriama su problemomis lovoje, viskas tampa gerokai sudėtingiau nei atrodo. Problemos lovoje gali ištikti ir dėl rutinos, ir dėl nemalonių pojūčių. Erotinių prekių parduotuvė „Romantika“ siūlo pirmiausia atsižvelgti į tai, kas neleidžia mėgautis seksus. Ar tai skausmas, dirglumas, nuovargis, lytinių organų sausumas, skuba viską atlikti kuo greičiau, galbūt tiesiog nepatogi mylėjimosi poza. Problemos gali būti labai įvairios ir jas reikia spręsti vos suvokus, kur glūdi jų šaknys.

Kartais gelbsti paprasčiausias lubrikantas, kartais papildomos priemonės, padedančios lengviau susijaudinti. Elektroninės parduotuvės Romantika.lt galite rasti nemažai naudingų patarimų, kurie gali padėti greitai išspręsti lytinio gyvenimo nesklandumus. Jeigu, visgi suprasite, kad problema slypi kažkur giliau, gali tekti pasikonsultuoti ir su gydytoju. Vis dėlto, laiminga pora tai ta, kuri atrado balansą tarpasmeniniuose santykiuose – tiek bendraujant, tiek mylintis.