Vakarėlis su draugais: ką valgyti?

July 12, 2019
Kategorija: Laisvalaikis | Ką veikti
0 55 0
Vakarėlis su draugais: ką valgyti?

Laukia vakarėlis? Neabejojame, kad tiesiog nekantraujate. Visgi faktas ir tai, kad teks pasirūpinti daugybę didesnių ir smulkių dalykų. Pramogos, muzika, vieta, papuošimai, jei yra kažkokia tema – tik keli jų. Didelį galvos skausmą sukelti gali ir maistas. Į namus galima užsakyti įvairiausių užkandžių ir rimtų patiekalų – tai labai palengvina visą planavimą.

Pasirinkimas – kiekvienam

Į namus ar tiesiog bet kurią kitą vietą, kur vyks vakarėlis, galima užsakyti įvairiausio maisto. Smagiems renginiams ypatingai tinka įvairios vegetariškos ir visavalgiams pritaikytos picos, taip pat – suktinukai su daržovėmis, mėsa ar lašiša. Galima užsisakyti ir kitokių užkandžių, tokių kaip sumuštiniai.

Žinoma, visada galima šio to pasigaminti patiems. Sūris, skilandžiai, vytintos mėsos gaminiai, tie patys sumuštiniai, riešutai su apvalkalu ir kitokie patiekalai vakarėliams puikiai tinka. Visgi tai neabejotinai atima laiko: reikia ir nusipirkti ingredientų, ir viską paruošti, pagaminti, o paskui dar rūpintis pateikimu. Dėl to maistas į namus – tiesiog praktiškas, racionalus sprendimas.

Ką žinoti prieš užsisakant?

Patiekalų užsakymas – be galo paprastas. Visgi tam, kad visi vakarėlio dalyviai būtų sotūs ir patenkinti, reikėtų žinoti kelis dalykus.

  • Kas ką valgys? Tikėtina, kad didesniame vakarėlyje dalyvaus ir žaliavalgių, ir netoleruojančių tam tikrų maisto produktų, ir sveikai besimaitinančių. Pasistenkite sužinoti visų dalyvių poreikius, atsižvelgti į juos, kiek tik tai įmanoma.
  • Kiek žmonių bus? Nuo to priklausys užsakomo maisto kiekis. Tikriausiai nenorite, kad maisto būtų per mažai, visi pultų, kad suspėtų ką nors sau nugriebto. Blogas ir kitas variantas, kai maisto būna per daug – jo lieka, ir tada reikia galvoti, kaip viską suvalgyti. Be to, tai neapsimoka finansiškai.
  • Kiek laiko truks renginys? Tai taip pat gali lemti, kiek ir koks maistas į namus turėtų būti pristatytas. Beje, svarbus ir laikas – įsitikinkite, kad užsakymą spės pristatyti iki vakarėlio pradžios ar per pirmąjį pusvalandį.

Maisto pristatymas – išties patogi, greita ir lengva paslauga. Tereikia apgalvoti esminius aspektus, jei reikia, išsinuomoti sodybą ir viską užsakyti laiku. Nereikia vargti: juk vakarėlio organizavimas gali būti išties smagus.