Vakarėlis ant ratų? Kodėl gi ne!

June 7, 2018
Kategorija: Laisvalaikis | Ką veikti
0 186 0
Vakarėlis ant ratų? Kodėl gi ne!

Kartais taip sudėtinga surasti tinkamą vietą vakarėliui ar didesnei šventei. Namuose švęsti nori ne kiekvienas. Net jei, atrodo, kad daug žmonių nebus, norisi, kad šis gimtadienis jau būtų įsimintinas. Toks, kurio nepamirštumėte ne tik Jūs patys , bet ir Jūsų svečiai. Tai gal pabandykite ką nors šiek tiek labiau pašėlusio ir netradicinio? Pabandykite suorganizuoti vakarėlį limuzine. Manote, kad neįmanoma? Nėra taip jau sudėtinga.

Kompanija, limuzinas ir truputis fanfarų

Vakarėliams daugelis pasinaudoja mikroautobusų nuoma, tačiau apie limuzinus pagalvoja tik vestuvių proga. O idėja limuzine švęsti gimtadienį daug rečiau šauna į galvą. Tačiau tai labai šauni mintis, ypač tiems, kurie niekaip negali sugalvoti kaip ir kur švęsti savo artėjantį jubiliejų. Taigi, ką Jums reikės padaryti, kad gimtadienis limuzine būtų kuo nuotaikingesnis?

• Sugalvoti vakarėlio temą
Šiaip susėsti į limuziną ir važinėti apylinkėmis su taure šampano rankose jau skamba šiek tiek nuobodžiai. Vakarėlio tematika leistų šiek paįvairinti šventę, atrasti jai tinkamų žaidimų. Juk gimtadieniai neprivalo būti tik vakaronė su šeima prie vakarienės stalo.

• Pagaminti kvietimus
Prieš visiems suskubant pranešti apie organizuojamą šventę paprasčiausia žinute facebook, geriau pagaminkite teminius kvietimus. Jie ne tik labiau sudomins svečius, bet ir liks kaip gražus ir nostalgiją keliantis atminimas šventei praėjus.

• Išnuomoti limuziną
Tiek limuzinų, tiek mikroautobusų nuoma pasinaudoti galima tame pačiame puslapyje. Tad toli ieškoti nereikės. Tiesiog pasirinkite norimą limuzino markę ir užsisakykite jį reikalingai datai.

• Papuošti jį
Taip taip, teminiam vakarėliui reikia išlaikyti nuoseklumą. Tad papuoškite ir limuziną numatyta tematika. Tai gali būti kaspinai, vėliavėlės, gėlės. Kas tik norite.

• Užsakyti užkandžių
Geras vakarėlis yra tas, kur yra ne tik gera kompanija, bet ir maisto bei gėrimų. Tad nepamirškite užsakyti skanėstų. Tai gali būti vaisiai, saldumynai, šampanas ar tiesiog užsakyti vieno kąsnio sumuštinukai.

• Surinkti muziką
Koks vakarėlis be muzikos? Norite linksmybių? Linksminkitės ir limuzine. Surinkite visiems artimą ir judėti ar dainuoti verčiančią muziką ir tegul vakarėlis bus nepamirštamas, o išgirstos dainos kels nostalgiją.

• Sugalvoti kelionės maršrutą
Galų gale, kad nereikėtų stovėti vienoje vietoje, parinkite maršrutą limuzino vairuotojui. Taip galėsite ne tik šėlti, bet ir džiaugtis nuostabiais vaizdais pro langą.

Vakarėlis ant ratų yra vienas iš smagiausių sprendimų tiems, kurie jau pavargo nuo įprastų pasisėdėjimų prie gausaus vaišių stalo. Rinkitės įvairovė – švęskite ant ratų.