Tomorrowland: gyvas elektroninės muzikos rojus

August 8, 2013
Kategorija: Laisvalaikis | Ką veikti
0 7892 0
tomorrowland

Nuotrauka: lowyat

Šis festivalis – trijų dienų beprotybė, sutraukianti beveik 200 000 dalyvių minią. Kas ten groja? Armin van Buuren, Tiësto, Avicii, Afrojack, David Guetta, Paul van Dyk, Benny Benassi ir būrys kitų atlikėjų, žinomų visame pasaulyje.  

Festivalis tradiciškai vyksta antroje liepos mėnesio pusėje, Bome, Belgijoje, ir pirmą kartą buvo suorganizuotas brolių Beers‘ų dar 2005-aisiais. Angliakalbiai galbūt šyptels, pastebėję žodžių žaismą (Bomas angliškai vadinamas Boom‘u, o įkūrėjų pavardė Beer reiškia alų), tačiau šis festivalis – kažkas daugiau, nei alkoholis ir muzikos griausmas. Kaip kitaip paaiškinti, kad dalyviams į jį susirinkti sukauptos net 15-os avialinijų pajėgos?

Be sunkiai įsivaizduojamos minios fanų ir elektroninės muzikos dievų atmosferą kuria ir didžiulės dekoracijos, kaip kad akimis jus sekančios, dūmus iš burnos pučiančios daugiaaukščių namų dydžio kaukės, milžiniškas apžvalgos ratas,  bei  nykštuku priverčianti pasijusti scena- eilė senovę iš pažiūros menančių knygų, tarsi pasiskolintų iš pasakų milžinų. Šiais metais dalyvius stebino ir scenos, virtusios istorijas apie elfus primenančiais kalnais, drugiais bei ore kabančiomis salelėmis su milžiniškais grybais. Ne ką blankesni ir patys dalvyiai, persirengę fėjomis, super didvyriais ar tiesiog spalvotais, ryškiais, pūkuotais sutvėrimais.

Nuotrauka: youredm

Pilni bilietai į šių metų festivalį buvo išparduoti per 35 minutes, likę daliniai – per valandą. Negavus bilieto galite užsiregistruoti į laukiančiųjų sarašą, kurio dėka dar yra vilties jį įsigyti kam nors atsisakius dalyvauti. Tačiau šansas- menkas. Paskaičiuota, kad praeitų metų laukiančiųjų sąraše užsirašę vienu metu biletą vylėsi gauti apie 2 000 000 žmonių.

Nuleidote rankas, nes bilietus taip sunku gauti? Šiais metais organizatoriai pateikė staigmeną – pirmą kartą už Belgijos ribų vyksiančią Tomorrowland „reinkanraciją“ TomorrowWorld. Festivalis vyks rygsėjo 27-ą – 29-ą dienomis Chattahoochee kalvose Pietų Sultone, JAV. Festivalio atlikėjų tarpe- taip pat Tiësto, Afrojack, Armin van Buuren, David Guetta bei kiti. Bilietai vien į šeštadienio pasirodymus jau išparduoti, tačiau dar yra bilietų, kainuojančių nuo 127 dolerių už galimybę išvysti sekmadienio pasirodymus iki 5 104 dolerių už VIP komplektą dviem su teise lankyti visus pasirodymus.

Vaizdai iš Tomorrowland:

, , , , , , ,