Terry Richardson: Fotografas, kurį dievina visos įžymybės

Terry Richardson: Fotografas, kurį dievina visos įžymybės

Terry Richardson’as – vienas garsiausių Holivudo fotografų, kuris šioje pramogų pasaulio Mekoje praleido visą savo gyvenimą. Jo tėvas taip pat buvo garsus fotografas, tačiau kentėjo nuo šizofrenijos ir priklausomybės nuo narkotikų, todėl nepasiekė tokių aukštumų, kaip tai vėliau padarė jo sūnus Terry.

Mokykloje Terry buvo laikomas keistuoliu, kuriam trūko socialinių įgūdžių, tad galima spėti, kad pradėdamas fotografuoti, jaunuolis galėjo priartėti prie žmonių jam patogesniu būdu.

Woddie Allen ir Terry Richardson (c) Terry Richardson

Išgarsėjęs jaunasis fotografas gavo užsakymus iš tokių mados namų, kaip Marc Jacobs, Yves Saint Laurent, Tom Ford bei Diesel, o taip pat dirbo su tokiais prekiniais ženklais, kaip Rolling Stone, Vogue, Vice ir t.t.

Net ir dirbdamas su pačiais garsiausiais pasaulio mados namais Terry Richardson’as labiausiai garsėja savo pažintimis ir ryšiais su pramogų pasaulio atstovais.

http://terrysdiary.com/tagged/people internetiniame dienoraštyje fotografas talpina savo ir savo lankytojų nuotraukas, o visos jos yra daromos tokiu pačiu stiliumi – baltame fone, nuotraukos yra bespalvės ir su kiekviena žvaigžde Terry „susikeičia vietomis“. Skiriamasis Terry Richardson’o bruožas – akiniai, kuriuos jis visada priverčia pasimatuoti kiekvieną fotosesijos dalyvį.

Kate Moss (c) Terry Richardson

Vieni geriausių fotografo draugų – daininkė Lady Gaga bei „30 seconds to Mars“ vokalistas Jared Letto.

, , ,