Nėra nieko blogo, blogai galvoti apie blogą orą

October 30, 2019
Kategorija: Laisvalaikis | Ką veikti
0 31 0

Savaitgalis buvo gražus ir saulėtas, todėl su draugais nusprendėme nuvykti į pajūrį ir pasidžiaugti galbūt paskutiniu tokiu rudens etapu. Visą kelią švietė saulę, bet artėjant link tikslo oras ėmė nebedžiuginti. Visiškai netikėtai planai pasikeitė, nes Klaipėda mus pasitiko, ne išskėstomis rankomis, o lietumi ir žvarbiu vėju.

Blogas oras ar bloga apranga?

 

Sako, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Tegul sako, nes mes nusprendėme paieškoti veiklų, kurios nekainuotų pakilusios temperatūros. Buvome alkani, todėl pirmu pasirinkimu tapo geriau pažinti kavinių, restoranų ir picerijų kultūrą, kurioms gero oro nereikia. Visi vieningai nusprendėme – pica. Klaipėda turėjo mums ką pasiūlyti. beliko tik išsirinkti ir mes pasirinkome Noriupicos.lt. Viliuosi, kad galėčiau perteikti tų picų skonį ir išvaizdą, deja, jos atrodė taip gerai, kad nei vienas nespėjo padaryti foto, o jos išnyko nespėjus net atsikvėpti.

Antras šansas, ar verta?

 

Pavalgius, jau nebuvome tokie pikti dėl blogo oro, skanios picos išties gali pakelti nuotaiką, štai kodėl italai atrodo tokie laimingi ir ,,atsipūtę”. Nusprendėme gerai aprangai duoti antrą šansą ir išėjome apžiūrėti Klaipėdos senamiesčio. Seniai čia nesilankiau, miestas išties įspūdingas, žmonės atrodo labiau atsipalaidavę, bet, žinoma, bepigu, kai gyveni prie jūros. Noriupicos.lt jau nustebino nepakartojama pica, Klaipėda, rodos ties tuo apsiriboti nė neketino.

Priėję naujojo uosto gatvę išvydome aitvarų festivalį. Tokio reginio nesu mačiusi, o vėjuota diena tapo prasminga. Nuo mažiausio iki didžiausio, įvairių spalvų, mėgėjiškai ir profesionaliai pagaminti aitvarai piešė ore įvairius peizažus, o mažieji stebėtojai žiūrėjo net išsižioję. Vaizdas tikrai vertas geriausio įvertinimo, nepasigailėjom!

Išbandėm, patiko, kartojam!

 

Vakare oras pasitaisė, todėl nuvykome prie jūros, palydėjome saulę, kuri visą dieną slėpėsi už debesų ir nusprendėme, kad kelionė visai netikėtai tapo ,,užskaityta”. Po pietų jau buvome išalkę, bet pica Klaipėda galėjo pasigirti, todėl nusprendėme ne eksperimentuoti ir rinktis jau patikrintą Noriupicos.lt.

Šioje kelionėje aš supratau, kad kiekvienas blogas oras turi savo paskirtį ir jeigu pasiseks ją atrasti – niekas nesugadins TAVO dienos! Ir aš ne tik apie orą.