Kas reikalinga sudarant kūdikio kraitelį?

November 27, 2018
Kategorija: Laisvalaikis | Ką veikti
0 100 0
Kas reikalinga sudarant kūdikio kraitelį?

Pagausėjus šeimai ir giminei, naujagimio kraitelis iš el. parduotuvės „Smėlinukas“ – geriausias dovanos variantas. Tai – rinkinukas „viskas viename“. Jis neutralios baltos spalvos, todėl tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms. Įsigijus visą kraitelį iškart, neteks sukti galvos, kokia dovana bus tinkamiausia. Visgi, išrinkti ir pataikyti su dovana gali būti iš ties ne mažas iššūkis.

Kodėl būtent kraitelis?

Juk pasirinkimas toks didelis, pradedant drabužėliais ir žaislais, o baigiant tokiomis dovanomis, kurios bus naudingos ateityje, ar padės atskleisti tam tikrus hobius. Įsigyjant universalią dovaną neprašausite patys, o naujieji tėveliai bus taip pat be galo patenkinti. Be to, tai bus iš ties naudinga, o ne nukišta kažkur į stalčių. Taip pat, galima sukurti kraitelį patiems, o ne įsigyjant visą komplektą. Žinoma, tai gali užimti daugiau laiko, tačiau ypatingiems žmogiukams turi būti skirtas ypatingas laikas.

Šliaužtinukas

Smėlinukas, romperiukas, kelnytės – visa tai jau yra naujagimio kraitelis „Smėlinukas“ – puiki vieta įsigyti bet kokių prekių tiek naujagimiams, tiek jau šiek tiek ūgtelėjusiems vaikams. Kalbant būtent konkrečiai apie tai, kas būna kraitelyje – vienas pagrindinių drabužėlių yra šliaužtinukas. Jie universalūs, tinka įvairiausiais metų sezonais bei yra labai patogūs. Atsegami iš nugarytės, arba klynuko, todėl nesudarys problemų keičiant sauskelnes.

Kepurytė

Ypatingai naujagimiai yra itin jautrūs šalčiui. Bet koks net ir menkiausias skersvėjis gali pakenkti ir apsargdinti. Juk silpnas vaikučių imunitetas ir ilgas sąrašas ilgų eina išvien. Kepurytė turėtų būti nepamainomas drabužėlis net iš šiltuoju metų sezonu, todėl tokią padovanoją tik pasaulį išvydusiam žmogučiui – pademonstruosite rūpestį ir apgalvojimą.

Kojinytės

Dar viena rūpestį simbolizuojanti dovana. „Smėlinukas“ naujagimio kraitelis turi kelnytes, kurios yra su pėdutėmis, todėl šios gali būti dar universaliau, negu vien tik kojinytės. Bet kuriuo atveju kojos turi visada būti šiltos ir uždengtos, kad išvengti sušalimų ir apsirgimų.