Kaip praleisti laiką važiuojant autobusu?

December 19, 2018
Kategorija: Laisvalaikis | Ką veikti
0 72 0
Kaip praleisti laiką važiuojant autobusu?

Kelionė iš vieno šalies galo į kitą džiugina ne itin dažnai. Atrodo, kad tokios kelionės vargina, yra nuobodžios. Tačiau iš tiesų šiuolaikiški tarpmiestiniai autobusai puikiai pritaikyti bet kokios trukmės kelionėms. Svarbiausia – tinkamai joms pasiruošti patiems. Pateikiame kelias idėjas, ką nuveikti.

Skaitykite knygą

Vis nerandate laiko skaitymui? Atrodo, kad laikas tiesiog tirpsta ir telieka perversti kelis puslapius prieš miegą, jau iki galo net nesuprantat, ką skaitote? Ilga kelionė į kitą miestą – puiki proga pasimėgauti gera, seniai norėta perskaityti knyga. Tiesa, pasirinkite tokią, kuri tikrai „kabina“, tuomet kiti netrukdys susikaupti ir mielai pratęsite skaitymą jau pasiekę kelionės tikslą.

Žiūrėkite filmus

Jei kelionė truks bent dvi valandas, puiki pramoga – filmai. Puiku tai, kad modernūs tarpmiestiniai autobusai papildyti interneto ryšiu ir didžiule mediateka. Čia laukia ne tik populiarūs filmai, bet ir leidiniai, koncertų įrašai. Žinoma, galite naudotis ir savo nuosavybe – tada taip pat prireiks išmaniojo įrenginio.

Žaiskite žaidimus

Šiai pramogai taip pat gali prireikti išmaniojo įrenginio. Laimei, moderniuose autobusuose prie sėdynių įrengti elektros lizdai, tad galima pramogauti nevaržomai. Jei nenorite naudoti technologijų ir keliaujate ne vieni, galite tiesiog atsinešti įvairių stalo žaidimų, kortų. Tiks ir galvosūkiai, kryžiažodžiai.

Užsiimkite rankdarbiais

Rankdarbiai – ir malonus, ir naudingas laisvalaikio užsiėmimas. Jeigu jiems, panašiai kaip knygų skaitymui, sunku rasti laiko, kodėl to nepadarius keliaujant? Tarpmiestiniai autobusai šiais laikais erdvūs, patogūs, tad nesunku įsitaisyti ir nusinerti servetėlę, nusimegzti kokį niekutį ar nuveikti dar ką nors meniško.

Megzkite pažintis

Kelionės – puiki proga naujoms pažintims. Jei tik aplink yra bendrauti mielai nusiteikusių žmonių, pakalbinkite juos. Patikėkite, nerasite žmogaus, kurios neturėtų kokios ypatingos gyvenimo istorijos. Vieni renkasi neįprastas profesijas, kiti – daug keliauja, savanoriauja, treti tiesiog yra kupini staigmenų, gyvenimo peripetijų.

Nereikia manyti, kad keliauti autobusais yra nuobodu. Viskas priklauso nuo jūsų pačių. Juk net ilgesingas žiūrėjimas pro langą yra malonus užsiėmimas. Tereikia išdrįsti imtis veiklos, iš anksto susiplanuoti kelionę ir laukia įdomūs, smagūs įspūdžiai. Tarpmiestiniai autobusai – tai proga pabūti ir su savimi, ir su artimaisiais, tad keliaukite patogiai, saugiai ir įdomiai.