Kaip pasiklosi, taip ir išsimiegosi, arba kur nuneša sapnai

March 3, 2015
Kategorija: Laisvalaikis | Ką veikti
0 4761 0
Kaip pasiklosi, taip ir išsimiegosi, arba kur nuneša sapnai

Patogumas ir komfortas yra labai svarbus, bent 8 valandoms miego, kurios per 90 gyvenimo metų virsta 30 metų letargo. Trečdalį savo gyvenimo mes praleidžiam miegodami ir sapnuodami. Todėl kaip pasiklosim, taip ir išsimiegosi, arba kokią lovą išsirinksim, tokius sapnus ir sapnuosim. Pažvelkim į keletą originaliausių miego guolių, kurie nėra tik eiliniai baldai, bet gali tapti namų charakterio ir interjero dalimi. Gyvendami, iš pomėgių ir prisiminimų, mes sukuriam asmeninę užuovėją. Miegamasis, miegas ir sapnai taip pat tampa saugia vieta, bent 8 valandoms.

Lovos skaitantiems

Knyga lova, tai dideles erdves mėgstantiems ir į fantazijas linkusiems sapnuotojams. Japonų fotografė Yusuke Suzuki sukūrė (ar užrašė) savotiškai sulankstomą lovaknygę, kurios puslapiai naktį tampa antklodėmis ir pagalvėmis, o dieną užvertus knygą, tarnauja kaip žaidimų kilimėlis.

Vienam ant judančio debesies

Jei pasiilgot vaikystės sūpavimo medinėje lovelėje, toks sprendimas užsūpuos jus atgal į vaikystės sapnus. Tokia modernių ir lanksčių formų lova sukurta tik vienam.

Mobiliems ir taupantiems vietą

Jei jūsų namuose trūksta vietos patogiam miego guoliui, neieškokit pasenusios sulankstomos portatyvios lovos. Kartoninė lova („Itbed“) lengva ir greitai sulankstoma. Pagaminta iš 7 mm storio karto, kuris susilanksto kaip armonika, todėl toks portatyvus guolis tinka nelauktiems svečiams, arba nuolat besikraustantiems. Šis dizainas pritaikytas miegui, bet tinka ir skaitinių laikymui ir lankstymui.

Lankstaus interjero dalis

Emanueli Magini suprojektuota lankstaus interjero dalis „Sosia“, suformuojama į dienos lovą, arba į du fotelius. Tos lankstaus dizaino pavyzdys skirtas ne tik poilsiui, bet ir bendravimui. Todėl jei jūsų namams trūksta charakterio, suformuokite ir išlankstykite jį.

Išgydyti nemigą foninėje aplinkoje

Geros miego sąlygos gali išgydyti bet kokią nemigą. Prancūzų dizaineris Mathieu Lehanneur suprojektavo miego ir sapnų erdvę, izoliuotą foninėmis užuolaidomis. Pamažu kintant temperatūrai sukuriamos palankios miego sąlygos. Jokių pašalinių garsų tik ramus miegas.

Erdvė apmąstymams

Danielės Lago skaldanti lova „Fluttua“ palieka vietos apmąstymams. Pagrindiniai šios interjero detalės elementai, tai centrinė, reguliuojama kojelė ir daugiasluoksnė, metalinė struktūra, tvirtinama prie sienos. Futuristinis, sklandantis sapnų guolis, skaldančioms mintims.

Kaip suprojektuosi, taip išsimiegosi

Tai tik keletas įdomesnių miego interjero spendimų. Nuo portalinių ir utilitarių iki gydančių ir unikalių spendimų. Pasirinkimai gali būti labai asmeniški, o galbūt labai universalūs. Kokioje aplinkoje praleisit savo 8 valandas arba 30 metų gyvenimo? Lovos, tai ne tik baldai, bet ir namų charakterio dalis. Kiek nepaklotų ir svetimų lovų jūsų gyvenime buvo ir bus ir tik viena sava erdvė tarp jų. Per tuos 30 letargo metų tikimasi jaukumo, patogumo ir erdvės apmąstymams. Žinoma kartais tenka naktis leisti ir nepatogiose užuovėjose, tačiau bent jau savo namuose galime susikurti išskirtinę aplinką. Kur jus nuneš sapnai per tuos 30 metų?

www.miegocentras.lt

          

, , , , , , , ,