3 skirtingi būdai mokytis anglų kalbos

April 13, 2018
Kategorija: Laisvalaikis | Ką veikti
0 306 0
3 skirtingi būdai mokytis anglų kalbos

Sunku prisiversti mokytis kalbų? Anglų kalbos pamokos tapo vienos nekenčiamiausių, nes niekaip negalite perprasti gramatikos ir laikų taisyklių? Gali būti, kad taikote netinkamą mokymosi metodą. Mokymosi strategijos yra labai individualus dalykas kiekvienam žmogui. Vieni sako, kad jiems patinka, kaip skaito knygas anglų kalba internetu, kitiems – kai žiūri filmus. Treti mėgsta daryti pratimus. Ir visgi, būdų mokytis ir išmokti galima rasti nemažai. Pateikiame juos 3 – galbūt anglų kalba pagaliau nebebus tas dalykas, kurio norisi išvengti.

Kiekvienas mokosi skirtingai

Tai vienas svarbiausių aspektų, kurį suprasti ir įsisavini turėtų ne tik besimokantys, bet ir tie, kurie moko. Informacijos apdorojimas kiekvieno smegenyse vyksta labai skirtingai – vieni informaciją suvokia lėčiau, daug kartą ją pakartojus, kitiems užtenka kartą kitą peržvelgti turimus duomenis ir kitą dieną jie jau puikiai atsakinės visose užduotyse. Todėl mokant grupes žmonių reikia suvokti, kad visi jie yra skirtingi ir vienas mokymo metodas jiems nebus tinkamas. Skirti reikia tiek laiko, kad jo užtektų kiekvienam, tad šiuo atveju geriau jau jo bus daugiau, nei mažiau.

3 būdai mokytis anglų kalbos

Per pastarąjį dešimtmetį išpopuliarėjo anglų kalba internetu išleistos knygos, filmai, žaidimai. Mokymosi metodai taip pat sumodernėjo – norint tai galima paversti daugiau pramoga nei prievole. Pateikiame 3 skirtingus būdus, kurie leis mokytis įdomiau, linksmiau ir efektyviau.

1. Parsisiųskite mobiliąją programėlę.

Jų šiandien galima rasti tiek daug, kad gali būti sunku išsirinkti. Įvairiausių tipų jų galima rasti ir iOS ir Android operacinėmis sistemomis paremtuose įrenginiuose. Vienų jų bus tarsi atminties žaidimai, kitos pirmiausia iš naujo primins pagrindus, o tada pateiks užduotis. Kiekviena jų paremta vienokia ar kitokia motyvacine sistema, konkurencijos principu norisi surinkti daugiau taškų – tam reikia geriau atlikti užduotis.

2. Skaitykite skaitykite skaitykite.

Dar vienas paprastas ir efektyvus būdas mokytis anglų kalbos – skaityti knygas originalo kalba. Tai gali būti kelis kartus skaityta vaikystės mėgstamiausia knyga (savaime aišku, kad visus veiksmus žinote mintinai), tad tą pačią knygą galima skaityti ir anglų kalba. internetu atsiųsti leidinius lengva, o skaityti mylimus kūrinius – malonu. Išmoksite naujų žodžių ir geriau suvoksite sakinio struktūrą.

3. Žaiskite žaidimus ir bendraukite.

Taip, būtent internetiniai žaidimai labiausiai skatina prasilaužti kalbant ir plečiant kalbos žodyną. Čia reikia suvokti žodžius, veiksmus, stengti bendradarbiauti, veikti kaip komandai, o internete juk žaidžia daug skirtingų žmonių iš viso pasaulio. Moksliškai įrodyta, kad apskritai sužaidybintas metodas leidžia geriau suvokti informaciją, tad jei Jūsų vaikas daugiau laiko praleidžia prie kompiuterio nei skaitydamas knygas – nesinervinkite. Žaidimai taip pat turi nemažai naudos.

Atraskite Jums tinkamą metodą ir pradėkite mokytis. Anglų kalba nėra tokia sudėtinga, svarbiausia – tinkamai nusiteikti ir pasirinktą tokią strategiją, kuri skatintų išmokti daugiau ir motyvuotų ir ne verstų mesti vadovėlius pro langą.