10 rudens sezono veiklų, neleisiančių apimti rudeninei melancholijai

September 12, 2018
Kategorija: Laisvalaikis | Ką veikti
0 92 0
10 rudens sezono veiklų, neleisiančių apimti rudeninei melancholijai

Ruduo yra tas metas, kai žmonės dalijasi į dvi puses: vieni šypsosi ir džiūgauja, kad pagaliau atvėso orai ir iš spintos galima traukti šalikus ir striukes, kiti raukosi ir skundžiasi, kad dabar pradės pilti nuolatiniai lietūs ir geros nuotaikos reikės laukti iki pat šventinio laikotarpio. Laikas pradėti galvoti kitaip. Pateikiame net 10veiklų pasiūlymų, kad gyvenimas rudeniniu laikotarpiu nepradėtų niauktis taip pat pilkai, kaip retkarčiais niaukiasi dangus virš mūsų galvų.

1. Daugiau važinėkite dviračiu

Daugeliui atrodo, kad ruduo yra dviračių sezono pabaiga, tačiau taip tikrai nėra. Traukite dviratį laukant i r važiuokite į parkus, išbandykite naujus dviračių takus ar miškų keliukus. Šiems geriausias pasirinkimas yra hibridiniai dviračiai, tad jei tokį turite, drąsiai galite šauti pasivažinėti po mišką. Krentantys lapai, spalvoti medžiai ir minkšti žvyro takeliai greitai įkvėps teigiamos energijos, be to, galėsite pasigėrėti rudenine gamta. Vis tik, ruduo turi ne vieną gražią ir saulėtą dieną.

2. Organizuokite filmų vakarus

Kai apima slogutis, visada gelbsti gera kompanija ir filmai. Jeigu kiekvieną penktadienį ar šeštadienį organizuosite kažką panašaus į filmų peržiūras su kambarioku ir keliais indeliais spragintų kukurūzų, visada turėsite ko laukti, o taip ir motyvacijos džiaugtis kasdiena bus daugiau.

3. Pyragų kepimo maratonas

Jeigu ne filmai, tada kepinių kvapai. Ruduo nuo kepinių neatsikiriamas sezonas, tad jeigu nėra kuo pasidžiaugti, traukite senas receptų knygeles iš stalčių ir eikite nusipirkti obuolių. Kai amus užplūs saldūs pyragų kvapai, liūdėti nebebus ko.

4. Dažniau pasimatykite su draugais

Sportas sveikata, o kai su kompanija, tai dar ir gera pramoga. Tarukite dviračius, paspirtukusm riedučius ir draugus už parankių ir išbandykite naujus ar primirštus dviračių takus. Šiuo atveju tik visi – ir hibridiniai dviračiai, ir miestiniai, ir nuo 12 gimtadienio dulkantys, tačiau vis dar tinkantys riedučiai.

5. Važiuokite dviračiu į darbą

Šiame sąraše dviračiai, atrodo, dominuoja, tačiau taip yra tik todėl, kad suprastumėte, jog ruduo – nuostabus sezonas važinėtis ir aktyviai leisti laiką. Vasarą dviračiu į darbą važiuoti rte dažnai per karšta, sušylama, prakaituojama, o štai rudenį oras kaip tik leidžia maloniai riedėti į darbą ant dviejų ratų, o ne viešuoju moksleivių užkimštu transportu.

6. Skaitykite – knygas, žurnalus, tinklaraščius

Kai oras už lango nykus, neleiskite tokiai būti ir savo nuotaikai – švieskite save ir skaitykite. Atraskite Jus dominančias temas knygose, žurnaluose, o tinklaraščių temų išvis didelė gausybė, tad tik spėkite rinktis.

7. Atraskite naujas vietas

Žinot dėl ko dar naudingi hibridiniai dviračiai? Jais minant galima pasiekti atokiausius kampelius, kurių tikrai nepasieksite keliaudami automobiliu ar viešuoju transportu. Pažinkite savp gyvenamąją vietą iš naujo – atraskite jaukias ir gražias vietas.

8. Iškylaukite

Ruduo – pats metas iškyloms išnaudoti tuos parkuose esančius suolelius, kurie šiaip jau būna naudojami tik senukų žaisti šaškėmis ar šachmatais. Pasikvieskite brolį, sesę, mamą, tėtį, geriausius draugus, pasigaminkite sumuštinių ir suorganizuokite pasimatymą gryname ore.

9. Atnaujinkite interjerą

Lietus už lango netraukia eiti iš namų? Tada likite juose ir atnaujinkite interjerą. Susitvarkykite,pakabinkite lempučių girliandą, pakeiskite lovos užtiesalus, perstatykite baldus – naujas dizainas, naujos ir nuotaikos. Ir veikti bus ką, ir gyventi bus smagiau.

10. Užsiimkite rankdarbiais

Kartais būna dienų, kai norisi naujo hobio. O ruduo yra tobulas sezonas jį atrasti. Tai gali būti siuvimas, mezgimas, dekupažas, konditerija – bet kas, kas traukia ir suteikia džiaugsmo.

Ruduo yra skirtas jaukumui ir šiltoms spalvoms. Neliūdėkite, geriau ką nors smagaus nuveikite.